reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Pewnie Mama, że będziemy trzymać kciuki:):-)

Ewcik nic się nie martw dostałaś clo to będzie o owulka zajdziesz w ciążę urodzisz na piękną wiosnę i będzie super;-) a może i podwójna ciąża Ci się trafi;-)
 
dziękuję Ci poczciwa Marzycielko:tak::-D


kończe podlewać ogród i się kładę..


Noemi dzięki..

Ewcik wiem jak się czujesz bo ja 3 cykle temu tak miałam-testy owu na + skok tempki a po usg co??? zero owu za to 3 torbiele...
i dopiero teraz po 3 miesiącach znowu mierzę tempkę ...
a czy faktycznie owu była to.....
 
czy wy to widzialyscie dziewczyny :szok: Ruski prowadza :wściekła/y:

no, tym razem udalo mi sie zatestowac :-D czekam na wynik, oczywiscie negatywny no bo u mnie tylko takie wychodza :-D a tak wogole to juz mam dosc sikania do tego kubeczka :angry: no bo ilez mozna :confused:
 
Ostatnia edycja:
ja nie wiem czy doczekam się drugiego dziecka...D szaleje...zaraz mu serducho stanie jak tak będzie przeżywał i już mnie nie zapłodni:szok:

buuuuuuuuuu właśnie Rosja strzeliła :((((((((((((((((((((((((((((((((

Ewcik :( ehhh ale dobrze że Clo przepisała :) &&&&&& żeby zadziałało i się ruszyło z owulką :)
u mnie też lipa :(
Mama no baaaaaaaaaaaa wielkie kciuki trzymam i nie puszczam!!!!!!!
Natusia ohohoho ktoś tu walnął posta życia:-D
Jagienka Ollena dziewczynki przekochane!!!! słodziaki do wycałowania :)))))
Andziak postarajcie się z mężem nastawić chłopaków na brata...ale tak z optymizmem, bo jak chłopaki wyczują że wam smutno...to ciężko będzie, trzymaj się !!!
Marzycielka gdzie to obliczacie?
 
mamcia kciuki za jutrzejszą tempkę, na pewno będzie wysoka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

noemi dzięki, tak liczyłam na ten cykl... :-(

edi witaj

truskawcia jakoś nie mam wiary w kolejny cykl, bo po pierwsze jedziemy nad morze, więc nie wiem, jak to bedzie z pomiarami, po drugie nawet przy Clo nie wiem, kiedy owu będzie, bo ginka kazała przyjść w 12dc, a wtedy ma urlop :(

acha, endo mam jeszcze 3 warstwowe, co świadczyłoby, że to nadal I faza cyklu, i grube na 8,9mm
 
reklama
Truskafffka ktoras z dziewczyn podawala kiedys link do tej stronki, nazywa sie cykl Jonasa.

Ewcik a dlugo sie staracie? my 1,5 roku i poczatki tez byly dla mnie bardzo trudne :-(
a ile ja sie wtedy naryczalam :szok:
takze doskonale cie rozumiem kochana. moze jeszcze nic straconego? spojrz na moj cykl jaki zakrecony, a ile ja sie testow narobilam w tym miesiacu :szok: chyba im juz podziekuje za wspolprace :crazy:
 
Do góry