reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ja po wizycie jednak chlop jak malowany :)19 tydzien i 1 dzien dlatego za 2 tygodnie mam wizyte zeby zrobic dokladne pomiary itp bo dzis za szybko i mowi wtedy wpiszemy plec w karte :) szkodami troszke ale wazne ze wszystko ok :) moja pielegniarka byla zawiedziona ze to syn ;p ale mowi chyba bym wolala 5 chlopakow niz taka jedna nadie :-D co do lozyska nie wiem nic bo lekarka tylko zobaczyla ze to 19 tydzien i siusiaka i mowi ze za 2 tygdonie ;/

a moj maz twierdzi ze to pipka a ja mowie ty chyba glupi jajka dwa sa i po miedzy siusiak a ty pipike tam widzisz :-D a dokladnie widac jak nie wiem :) DSC05522.jpg
 

Załączniki

  • DSC05522.jpg
    DSC05522.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 59
Ostatnia edycja:
reklama
_Ewcik_ wlasnie tez myslalam o Pregnylu ale myslalam ze lekarz sam to zasugeruje:/ Mowi podziałac dobrze i moze sie uda. Ja bylam pewna ze jak bedzie taka sytuacja ze pecherzyk bedzie duzy ,ze to oczywiste ze dzis zastrzyk dostane, a tu nic. Kazal sie starac tak jak juz pisałam :/ Nie wiem tez czy Pregnyl mozna podawac osobom z chora tarczyca bo na ostatniej wizycie endo mi powiedział ze Pregnyl i Ovitrelle czy cos takiego zwiekszaja zapotrzebowanie organizmu na hormon tarczycy i mowil ze bardzo dobrze ze nie korzystam z tego, bo mam naprawde teraz bardzo rozchwiana ta tarczyce. No nic, pozostaje mi czekac na cykle lipiec/sierpien :)

powiem Ci tylko, że ja już od kilkunastu lat mam niedoczynność tarczycy i jestem na lekach i nie przeszkodziło to w podaży Pregnylu.. i właśnie w cyklu, w którym go dostałam, udało się począć naszą córcię :tak:
 
Daria masz 100% racje ze to siusiak ;-) ja tez pewnie takiego zobaczę nawet nie wiem jak wyglądają narządy dziewczynki za to chłopców znam jak ulał Ty już masz córeczkę wiec rodzinkę masz w komplecie :-) fejnie ze już wiesz kto to bo możesz szykować wyprawkę i ten stres masz już za sobą moje to chyba będą najdłuższe 5 miesięcy w życiu bo to już ostatnia nasza dzidzia :-(
 
Daria nie da się ukryć to chłopczyk, ale Collin będzie zadowolony bo będzie miał braciszka z małą różnicą wieku, a jeżeli jeszcze planujesz to następna będzie dziewczynka i tez super
 
gratuluję daria
dla twojego synka to będzie wspaniały prezent zobaczysz i dla ciebie również, będą przyjaciółmi dzięki czemu TY będziesz miała więcej wolnego bo oni będą potrzebować swojego towarzystwa do zabawy nie twojego :)
natura wie co robi
szkoda tylko że mi nie pomorze tylko przeszkadza ciągle

jeszcze tak późno owu nie miałam hhhmmm choć nadal nie wiem czy była dziś czy będzie szok

 
czy colin bedziesie cieszyl watpie on lubi dziewczynki nie lubi aut tylko auta on taka baba;p a nadia znowu chlopak ;p ale mowi ze chciala siostre ale nie bedzie miala :) ale jej to bez roznicy
 
Hello!

Dorcia
, nie wpisałam Antosi gdyż dietę stosowała tylko od kwietnia do lipca a suplementy łykała do połowy sierpnia, jeśli jednak spełniła minimum 3 pełne czynniki to wpiszę :tak:, Antosia daj znać :-)

Daria, ale dobrej jakości USG, no nie da się ukryć, że to 100% chłopak, GRATULUJĘ. Colin na pewno będzie przeszczęśliwy a to że nie lubi autek tego nie przekreśla :-) (młodsze rodzeństwo często wzoruje się w zabawach na starszym, Kaja np. lubi autka :-), jeździ nimi i mówi "brum brum", bawi się Krzysia śmieciarką ...uwielbia jednak też wszelakie mięciutkie pluszaki i lale, przytula je, całuje, daje buziaki, karmi, Krzyś nie cierpi lali ;-)), zresztą zanim urodzisz to Colin będzie już znacznie "doroślejszy", taka różnica wieku u dzieci to dla nich Skarb, zobaczysz jeszcze z perspektywy czasu jak wiele dobrodziejstw Ci to przyniesie.

Matik, łykacie z M suplementy? Trzymam mocno kciuki i wierzę, że i Twoje marzenie niebawem się spełni.
 
martwi mnie troszke to bo ja mam ten wiek z usg i w ciagu dwoch tygodni dziecko uroslo o tydzien;/dwa tygodnie temu mialam wizyte byl 18 tydzien i 3 dni a teraz jak poszlam 19 tydzien i 1 ;/ mam nadzieje ze jeszcze namowie kiedys meza na siostre dla nadii jak juz robic to do kompletu :) a colin to jest taka nasza sierotka marysia taka przylepka a ja mowie do meza on taki po tobie bo ty taka cipka byles :-D
 
reklama
Do góry