reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mikallo no widać orła jak nic[emoji6] gratuluję szczerze i cieszę się z Twojego spelnionego marzenia. I zbieram chlopczykowe fluidy od każdej mamy. Nawet te twinsowe które wczoraj jedna z Was mi przesylala[emoji6] a co![emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mimi1.jpg
mimi2.jpg
mimi2.jpg
 

Załączniki

  • mimi1.jpg
    mimi1.jpg
    77,8 KB · Wyświetleń: 506
  • mimi2.jpg
    mimi2.jpg
    95,3 KB · Wyświetleń: 531
Dziewczyny a ja mam jeszcze takie jedno pytanko,bo temp potwierdza ze owu była ale czy owu musi być w tym dniu co wyznacza wykres,czy może być równie dobrze np. dzień wcześniej? Bo czytałam na forach ze temperatura tylko potwierdza owu ale nie mówi kiedy owu była. Czy to prawda?
 
reklama
Do góry