reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@Gosica ja dziś chyba mam ovu, sadzać po szyjce i śluzie. Zobaczymy co będzie.

Miałam długa i poważna rozmowę z m. Zaproponował ivf z pgd, jeśli chce. Sam zasiadł do dg i bdm, i ogarniemy razem metodę. Tak mi miło sie zrobiło, ze po 20 latach nadal mu tak zależy żeby mi było dobrze [emoji7]
Bardzo sie wzruszyłam. Cokolwiek by było mamy siebie i dzieci a to tak wiele [emoji7]
Trzymam kciuki za Was dziewczyny a Wy trzymacie za mnie, będziemy miały swoje dzidziolki, niektóre nawet wymarzona płeć [emoji7] byleby docenić to co już mamy i nie zapominać o tym w pogoni za marzeniami [emoji7][emoji6]
To takie słowa częściowo do siebie... [emoji8]
 
Ja czytałam, że chodzi nie tyle o spadek co skok jeszcze wyżej temp, ale i to czasem nic nie znaczy [emoji6]
Także trzymamy kciuki i niech sie kreseczki na wiosnę posypią [emoji1307]
 
A tego jeszcze nie wiesz napewno,więc nie kracz [emoji14]
@Grabcia123 oby się udało &&&&.
@gorligorligor czyli nie można słuchać innych tylko zdać się na swój instynkt. I kierować się własnymi myślami i potrzebami. A natura jest mądra i zajmie się resztą :tak:
@leeleeth sex był,więc ciąża też może być;)
Nie spisuj jeszcze nic na straty.
Wczoraj stwierdziliśmy że my baby to z góry zakładamy ze i tak nic nie wyjdzie,a potem czarujemy się do ostatniej chwili żyjąc nadzieja ze może jednak. Także wiesz ;)
[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] dobra już dobra[emoji6]
Wczoraj czyt na mojej grupie na fb że kobiecie pow że będzie dwóch chłopaków na prenatalnych a wczoraj ze jednak dwie dziewczynki Hehe.. Widać na odwrót też to działa[emoji12]
 
Kruszynka a powiedz mi czy ty jesteś w tej grupie na fb strictly nub theory?
Bo ja wysłałam prośbę o dołączenie ale odrzuca mi co chwilę ta prośbę.
 
Dlatego ja mierze temp
Tylko do owulacji a potem już nie. Bo co się nakręcać spadkiem lub wzrostem :) ale czyjeś wykresy lubię oglądać i snuć teorie :D
 
reklama
Dziewczyny, ja jakoś się przyzwyczaiłam i mierze tempke przez cały cykl.
Ja testuje najwcześniej w najbliższa środę [emoji51]
 
Do góry