reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
@Jivka co u Ciebie ? Kiedy testujesz ? :)

@mis0890 a kiedy Żona powinna dostać @ ?

Mi test pozytywny wyszedł jakies 5 dni po spodziewanej @, ale wtedy kreski były już takie mocne, że oczy chciały mi wybić. Natomiast kilka dni przed spodziewaną @ bolały mnie strasznie stawy, test był negatywny, myślałam, że grypa mnie bierze, a tu brała mnie, ale ciąża ;)
 
@Megi_Meg dziś 29dc więc pewnie na dniach o ile @ nie przyjdzie [emoji4] Ale mam dobre nastawieniw, wróciłam przedwczoraj z tygodniowego urlopu - baseny, opalanie, drinki z palemką więc wyjątkowo żadnych wkrętów nie mam[emoji16]
 
@Megi_Meg dziś 29dc więc pewnie na dniach o ile @ nie przyjdzie [emoji4] Ale mam dobre nastawieniw, wróciłam przedwczoraj z tygodniowego urlopu - baseny, opalanie, drinki z palemką więc wyjątkowo żadnych wkrętów nie mam[emoji16]

Wow zazdroszczę resetu ! Też przydałby mi się urlop, ale musze sobie jeszcze poczekać z pół roku, mąż przygotowuje się do ważnego przetargu i wszelki resety są wykluczone :crazy: Trzymam mocno kciuki, za zdrową ciąże i niebieską fasolkę ;) grunt, to dobre nastawienie, jak tylko coś się dowiesz - daj znać ;)
 
@Jivka co u Ciebie ? Kiedy testujesz ? :)

@mis0890 a kiedy Żona powinna dostać @ ?

Mi test pozytywny wyszedł jakies 5 dni po spodziewanej @, ale wtedy kreski były już takie mocne, że oczy chciały mi wybić. Natomiast kilka dni przed spodziewaną @ bolały mnie strasznie stawy, test był negatywny, myślałam, że grypa mnie bierze, a tu brała mnie, ale ciąża ;)
Prognozowana @ na 22 za tydzień. No zobaczymy...trochę smutno nam było wczoraj :)
 
@gorligorligor grunt że Ty z mężem macie pozytywne nastawienie na kolejne dziecko;)
Więc według mnie,w takiej sytuacji nie ma mowy o wpadce. A jak już to z takich "tuli wpadkowych" lubią być Dziewczynki,dbaj dużo takich przypadków. U mnie samej to dziecię które noszę jest z "bezpicznych dni".
@Grabcia123 trzymam kciuki za twoje zdrowie,oby ta ciąża była dla Ciebie łaskawa.
A plan na trzecie dziecko...decyzja należy do obojga Was. Myślę jednak że ta myśl,że bramka jeszcze nie zamknięta,że jest szansa na spełnienie marzeń dodaje skrzydeł;)
@mis0890 jeszcze jest szansa,czekajcie;)
@Jivka czekam na twoje dwie kreseczki:)
 
@Jivka ja zanim dowiedziałam się, że jestem w ciąży tak szalałam, że jak poszłam do ginekologa, to wstyd było mi się przyznać, a chciałam mieć pewność, że moje szaleństwo nie miało wpływu na dziecko, ale ginekolog mnie uspokoił i powiedział, że dopóki zarodek odżywia się ciałkiem żółtym, to szaleństwa nie mają na to wpływu, ale jak już wiem, że jestem w ciąży, to należałoby przystopować hehe :)
 
Ostatnia edycja:
@mis0890 skoro było Wam smutno to trzymam kciuki [emoji16]
@belle81 bardzo dziękuję! Mimo że sama się w tym miesiącu nie nastawiam i chyba nawet lepiej gdyby ciąży nie było bo trochę poszalałam [emoji4]
Kochana,ja zaszlam w 7cs i zupełnie się tego nie spodziewałam. Też było chucznie..miałam 18syna i po drodze też się zdarzały różne okazje. Miesiąc na bogato i bach ciąża. Ale tak jak pisze @Megi_Meg bez obaw,na tym etapie dziecku nie zaszkodziła bo tak naprawdę nie wiesz czy jest;)
Polecam artykuł mamy ginekolog "Hipoteryczna Hania" tam jest wszystko ładnie opisane.
 
reklama
@gorligorligor grunt że Ty z mężem macie pozytywne nastawienie na kolejne dziecko;)
Więc według mnie,w takiej sytuacji nie ma mowy o wpadce. A jak już to z takich "tuli wpadkowych" lubią być Dziewczynki,dbaj dużo takich przypadków. U mnie samej to dziecię które noszę jest z "bezpicznych dni".
@Grabcia123 trzymam kciuki za twoje zdrowie,oby ta ciąża była dla Ciebie łaskawa.
A plan na trzecie dziecko...decyzja należy do obojga Was. Myślę jednak że ta myśl,że bramka jeszcze nie zamknięta,że jest szansa na spełnienie marzeń dodaje skrzydeł;)
@mis0890 jeszcze jest szansa,czekajcie;)
@Jivka czekam na twoje dwie kreseczki:)
Oj nie wiem..moze za kilka lat bym się zastanowila..narazie chce żeby teraz dobrze sie skończyło
 
Do góry