reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Moj M to mowi, ze przeciez mozemy miec i dwojke hehe i cora sie w koncu trafi skoro to dla mnie takie wazne. Ja niestety mam 37 w tym roku wiec nie za bardzo to widze. ta moja ciaza inna niz poprzednie narazie nawet nie czuje, ze w niej jestem. Nie wiem czy sie zdecyduje na kolejne bobo. Chociaz mysle, ze taka 4 tez bylaby fajna no ale to juz w naszym przypadku dom bylby potrzebny. Wstrzymam sie dwa lata i zobaczymy czy chec bedzie rownie mocna, co teraz zeby cos kombinowac na corke. Moze sie okazac, ze z perspektywy czasu mi sie odechce po prostu...To in vitro zagraniczne nie szukalam za bardzo ale wydaje mi sie to takie skaplikowane.... tez koszty pewnie mega. Moj M nie chce slyszec o in vtro, ze ktos by sie mial bawic jego sperma 🤭
Ja szukałam trochę informacji i najbliżej na Ukrainie robią in vitro z wyborem płci. Za rok chce tam do nich napisać żeby sie wszystkiego dowiedzieć 😉 sama jestem ciekawa jaki to byłby koszt i czy cały zabieg zamknie się w 20 tysiącach. My mamy taki nieduży domek 80m i teraz robimy wspólny pokój dla chłopców bo starszy syn ma 10 lat i chce mieć już sam pokój. W 5 się pomieścimy ale jeśli byłaby ta córcia za 4-5 lat to musimy rozbudować sie o jeszcze jeden pokój dla niej i powiększyć sobie sypialnie. Mimo to myśle ze dla marzeń warto 💞
 
reklama
A na na USG prenatalnym nic nie sugerował lekarz ??
Prenatalne dopiero przede mną. Mam jakoś dziwnie te wizyty rozplanowane. Jedyne zdjecie jakie mam to z 11+5/6 ale lekarz nie mówił ani słowa a na grupach dziewczyny pisały, że Chłopak
 

Załączniki

  • IMG-20210621-WA0005.jpeg
    IMG-20210621-WA0005.jpeg
    590 KB · Wyświetleń: 66
Ja szukałam trochę informacji i najbliżej na Ukrainie robią in vitro z wyborem płci. Za rok chce tam do nich napisać żeby sie wszystkiego dowiedzieć [emoji6] sama jestem ciekawa jaki to byłby koszt i czy cały zabieg zamknie się w 20 tysiącach. My mamy taki nieduży domek 80m i teraz robimy wspólny pokój dla chłopców bo starszy syn ma 10 lat i chce mieć już sam pokój. W 5 się pomieścimy ale jeśli byłaby ta córcia za 4-5 lat to musimy rozbudować sie o jeszcze jeden pokój dla niej i powiększyć sobie sypialnie. Mimo to myśle ze dla marzeń warto [emoji179]
To jak będziesz coś wiedzieć o tym in vitro na Ukrainie to daj znać;)
 
U nas nic nowego jeszcze. Czekamy na wyniki Harmony. Mam nadzieję, ze jutro zadzwoni.
Płci też nie znamy ale kurde, tak mi to wierci dziurę w brzuchu .. tak bardzo chciałabym usłyszeć, że to dziewczynka ale coś czuję, że nic z tego. Ech [emoji57]
Rozumiem Cie bardzo dobrze. Przechodziłam przez to samo. Dawaj znać jak już będziesz wiedzieć!
 
Czy ktoras z Was korzystala z pomocy w planowaniu plci w centrum medycznym zelazna "poradnia dziewczynka czy chlopiec"? Jestem ciekawa czy komus pomogli zaplanowac plec i ile to kosztuje
 
reklama
Do góry