reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gratulacje Patrysiu, przecież mówiłam, że wszystko będzie ok. Nigdy nie traćmy wiary.:-)
Ja jutro wybieram się z mężem na zakupy dzieciowe, nareszcie sobie poszaleje:-D
 
reklama
Oj tak odetchnełam z taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka ulgą:-)NA DRUGI RAZ DAC MI PO DOOOPIE ZA TAK GŁUPIE SZCZENIACKIE GADANIE:tak::zawstydzona/y:


MADZIA no to super ja tez lubie takie zakupy:-)
 
Kochane wynik "UJEMNY":-D:-D:-D aż się popłakałam ze szczęścia:zawstydzona/y:och DZIEKUJE BOGU:-)
JESZCZE RAZ DZIEKUJE ZA WSPARCIE:tak:

OJ TY BABO JEDNA!!I PO CO TAKIE GLUPOTY GADALAS TYLKO CIE NATLUC:-)CIESZE SIE KOCHANA ZE MASZ WYNIK UJEMNY:-)

to ta cytomegalia img ktora lepiej zrobic??ile Patrysia kosztuje to badanie??bo chyba PRZEZ CIEBIE sie skusze na nie!!
 
Patrysiu to super wiadomość!!!!!!!!!!!! strasznie się cieszę razem z Tobą!!! :-):-):-) teraz już bedzie wszystko dobrze :tak::tak::tak:

nie mam czasu dzisiaj zeby tu z Wami pisać...zawalona jestem robotą....ale wchodziałam co chwile sprawdzić czy Pati odebrała wyniki :tak:

no i teraz już jestem spokojniejsza :tak: jeszcze tytko ta wizyta u ginki.....
 
Ostatnia edycja:
Paula bedzie dobrze:-)

Baby ktora lepiej cytomegalie zrobic igM czy igG??bo przez Patrysie sie nakrecilam na to badanie a w poniedzialek i tak ide do laboratorium..i to sie z krwi robi??
 
to ta cytomegalia img ktora lepiej zrobic??ile Patrysia kosztuje to badanie??bo chyba PRZEZ CIEBIE sie skusze na nie!!


GIEOSKA najlepiej zrobic oba czyli IGG i IGM bo wtedy niepotrzebne nerwy co lepiej za jednym zamachem i chyba wtedy masz jedna cene ja za płaciłam 31 zł. ale razem 62 bo roiłam 2 razy ale jak za jednym się robi to pewnie tez wyjdzie wiecej ale nie wiem różnie bywa bo w każdym miescie sie inaczej płaci:tak:ale jak masz juz z usg że dzidzia zdrowa to moze nie musisz ale w sumie tez nic się nie stanie będziesz pewniejsza:tak:
 
GIEOSKA najlepiej zrobic oba czyli IGG i IGM bo wtedy niepotrzebne nerwy co lepiej za jednym zamachem i chyba wtedy masz jedna cene ja za płaciłam 31 zł. ale razem 62 bo roiłam 2 razy ale jak za jednym się robi to pewnie tez wyjdzie wiecej ale nie wiem różnie bywa bo w każdym miescie sie inaczej płaci:tak:ale jak masz juz z usg że dzidzia zdrowa to moze nie musisz ale w sumie tez nic się nie stanie będziesz pewniejsza:tak:

oj sama niew iem co robic??zrobilabym je dla pewnosci ale skoro lekarka mi ich ani w tej ani w pierwszej ciazy nie kazala robic to chyba wie co robi??ales namieszala mi hehe:-)
 
reklama
uciekam do domku:-)
mega glodna jestem a Royanka narobila mi ochoty na nalesniki:-)

MILEGO WEEKENDU!!​

Agniesiak
czekamy na dwie kreseczki!

Paula obys dobre wiesci przyniosla od gina??
 
Do góry