reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy myślałyscie już o imieniu dla dzidziusia?

reklama
Ja w poprzedniej ciąży dostałam taką grubaśną książkę z imionami.Uśmialiśmy się z mężęm nieźle bo czy słyszałyście kiedyś takie imię:Idź ;D ;D ;D
A imięwybralismy tak: każde z nas wypisało swoje ulubione imiona,potem razem wybraliśmy te które się u nas powtórzyły a potem przemawialiśmy do brzuszka każdym z tych imion i czekalismy na pukanie malucha ;D
Maluch kopnął na Jacusia i tak zostało ;D
 
Do Adasia! :) Czyli Leon to dobre imie??!!! :laugh: te moja dwa imiona to wymyslone juz chyba rok temu albo dawniej, czekaja sobie spokojnie :)
 
Myślę, że Leon to naprawdę fajne imię :) mój mąż dałby tak na imię synkowi ale w rodzinie mamy już Leonka więc trzeba będzie
wybrać coś innego.(LEON ZAWODOWIEC-to jeden z ulubionych filmów męża)
 
My myślimy o dziewczynce Karolinka lub Tania a chłopczyk Mateusz a mąż upiera się przy Arturze :p

Adasia a mam pytanie czy jesteś ze Śląska??
 
My tez mielismy w rodzinie Leona ale dawno temu :) Tak więc teraz czeka na nowego członka rodziny! A Leon Zawodowiec to jeden z naszych ulubionych filmów, oglądany wiele razy :)
 
A wiecie, tak a propos imion mi się przypomniało :)
Jak miałam cesarkę (2002 rok) to modne były imiona Julia, Wiktoria i odpowiedniki męskie tych imion.
No i tej samej nocy oprócz mnie jeszcze 2 dziewczyny miały cesarkę i we 3 potem byłyśmy w jednym pokoju. Ja miałam swoją Julkę, koleżanka Wiktora a trzecia koleżanka miała bliźniaki: Juliana i Wiktorię :)
 
Ja chciałabym wybrać jakieś łądne imiona ale nie chciałabym by później wszędzie wkoło inne dzieci miały tak samo na imię jak moje. Pamiętam, że w podstawówce było pełno Anek i Agnieszek - nie fajnie tak chyba.
 
reklama
Faktycznie Margolis masz racje, zawsze jest moda na określone imiona.
Wiem co piszesz ja mam na imie Aga, a moja siostra Anka.

 
Do góry