reklama

Czy prawdziwa miłość zawsze zwycięża?

Temat na forum 'Pytanie tygodnia' rozpoczęty przez aniaslu, 28 Sierpień 2014.

1. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    43
    Historia znowu jest prawdziwa i... zresztą przeczytajcie.

Było sobie małżeństwo. Takie z długim stażem, bo 11-letnim. Kochali się i tworzyli udany związek. Pewnego dnia ona spotkała swojego byłego. Zaczęli rozmawiać, żartować, wspominać stare dzieje. Wymienili się telefonami i wrócili każde do swojego życia. Jednak nie do końca było, jak dawniej. Były chłopak zaczął regularnie dzwonić i ją uwodzić.

Robił to na tyle umiejętnie, że z każdym dniem coraz bardziej czekała na jego na telefony. Kiedy zdała sobie sprawę, że graniczy to z jakąś obsesją poszła poprosić męża o pomoc. Mąż jej wysłuchał, mocno przytulił i powiedział: "Ogromnie mi przykro kochanie, że nie potrafię już tak na ciebie działać i sprawić żebyś podobnie czuła się przy mnie."

Ta chwila, ten gest, to zdanie sprawiło, że natychmiast uświadomiła sobie ogrom miłości, jaki czuje do swojego męża, a on do niej. Po chwili zadzwoniła do byłego, opowiedziała całą historię , która się wydarzyła i usłyszała" No tak, wyszłaś za mąż za fantastycznego faceta". Od tamtej pory już się nie kontaktowali.

A ty jakbyś zareagował/a na miejscu męża? Co byś zrobił/a w tej sytuacji? Czy pamiętasz żeby pielęgnować miłość w twoim związku, bo nawet w dobrym
    można ją zgubić?

A poza tym piękna historia, prawda?

2. tataCafe

tataCafe Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Prawda,
    to naturlane, ze dreszczyk eocji znika, że pojaiwa się przy kimś "nowym". Polecam film "Pożądanie" - jeszcze w kinach własnie o tym.

3. reklama
  4. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    szkoda, że pewnie większość mężów (żon zresztą też) zareagowała by zupełnie inaczej, zaczynając od pretensji i oskarżeń, z powodu zranionej dumy jak sądzę, mało kogo stać na taką szczerość i pokorę, tego właśnie powinniśmy uczyć się na co dzień ... nasz związek nie jest i chyba nigdy nie należał do łatwych, razem przeszliśmy już naprawdę wiele ale wciąż jesteśmy razem i to mi daje wiarę, że potrafimy, że chcemy, że się staramy walczyć o nas, do końca ;-)

5. kinket1234

kinket1234

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No niezle.. ja bym calkiem inaczej zareagowal. nie jestem na tyle opanowany co ten z histori

6. babuszkowa

babuszkowa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  7. sylwia112

sylwia112

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zycie pisze różne scenariusze i nie do końca miłość zwycięża, choć jak w to nie wierzyć to, co nam zostaje…
    Czas i zdrowy rozsądek zmienia postać rzeczy i możemy z dystansem spojrzeć na nasze porażki.

8. izik_89

izik_89 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam mieszane uczucia :baffled:

9. krysiulek

krysiulek Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czasami nie warto poruszać nieważnych i nieistotnych spraw, lepiej coś przemilczeć, bynajmniej mi się tak wydaje. Ja liczę na to, że moja miłość będzie wieczna i przetrwa wszystko, sam fakt wiary w to jest optymistyczny i pozwala przetrwać związkowi :)

10. reklama
  11. Nie zarejestrowana(y)

Nie zarejestrowana(y) Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dokładnie :)

12. 22nika27

22nika27

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dokładnie

Poleć forum