reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy tabletka mogła się nie wchłonąć? Po jakim czasie test ciążowy?

Dołączył(a)
16 Styczeń 2021
Postów
1
Cześć dziewczyny. Mam pewne pytanie, które nie daje mi spokoju. Czy przez alkohol tabletka może się nie wchłonąć? Na ulotce jest napisane o wymiotach i biegunce, nic takiego nie wystąpiło, jednak mam pewne obawy, bo około 1-2 godzin przed tabletką wypiłam trochę alkoholu i gdy ją wzięłam, to wydawało mi się, że miałam delikatne mdłości. A właśnie w ten dzień był stosunek.
Nie wiem, czy ja sobie te objawy wkręcam, czy jak, ale z rana jest mi niedobrze, około 5 dni po stosunku przez kilka dni bolały mnie jajniki i podbrzusze, czasami wieczorem mam zgagę.
Po 14 dniach od stosunku zrobiłam betę i była negatywna, dzisiaj 16 dni po stosunku test facelle z Rossmana, ten bardzo czuły i też był negatywny.
Jak myślicie, po jakim czasie test będzie wiarygodny, skoro nie wiem w jakim czasie mogło dojść do owulacji?
 
reklama

Ewelina.Be

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Maj 2020
Postów
1 681
Jakby przez alkohol tabletki antykoncepcyjne, bo rozumiem, że o takie chodzi, miałby się nie wchłaniać, to żadna kobieta by ich nie brała. Po 5 dniach od stosunku na pewno byś nie miała objawów ciąży, bo to jest niemożliwe.
 

buterrfly

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Sierpień 2018
Postów
2 129
Alkohol nie wpływa na skuteczność tabletki, o ile po nim nie wymiotujemy. A pisałaś, że nic takiego się nie wydarzyło.. O ile przyjmujesz tabletki o określonej porze, żadna nie została pominięta lub nie przyjmujesz żadnych leków które mogą wpłynąć na skuteczność tabletek to szanse na ciążę są zerowe.. Ja piłam alkohol i brałam tabletki i ciąży nie było...
Aaa co do objawów, jeśli czegoś się obawiamy i o czymś ciągle się myśli to głowa potrafi płatać figle.
 
Do góry