reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy taki test może oznaczać ciążę?

Dokładnie z obwieszczeniem światu najlepiej troszkę poczekać zeby mieć pewność , że wszystko jest ok . Ja 2 l temu poronilam w 9 tyg w pracy musiałam powiedzieć , ze jestem w ciąży bo tak fatalnie się czułam ze poszłam szybko ma l4 . No i niestety powód złego stanu obwieścił stratę dziecka. Nie mogłam dojść do siebie l4 od psychiatry do pracy nie chciałam wrócić ... po powrocie okazało się , że 2 koleżanki z pracy są w ciąży . Mimo mojego bólu chaliły się tym na prawo i na lewo . Nie mogłam tego znieść do tego stopnia , że kupiliśmy mieszkanie i zmieniłam pracę 100km od tamtego miejsca . Teraz już potrafię normalnie o tym rozmawiać. I zaczęliśmy starania
Aaaa i oczywiście bardzo mocno trzymam za Was kciuki
 
reklama
No więc dzisiaj zrobiłam rano kolejny test, czułość 25 i wyszło coś takiego. Myślę że jestem w ciąży. No nie chcę się cieszyć na już ale tyle testów różnych firm to raczej niemożliwe że każdy pokazuje kreskę, a nic by nie było. Jutro lecę na bete, w środę mam nadzieję dostanę się do lekarza. A muszę iść i tak bo mam jakąś infekcję, a na maści mojej pisze żeby nie używać w I trymestrze ciąży. Więc poproszę go o USG i się dowiem co i jak :)
Wstawiam zdjęcie testu dzisiejszegoZobacz załącznik 1008863
Mam pytanie ile czasu zrobiłaś test po domniemanym zaplodnieniu?
 
I jak robiłaś bete albo powtarzałas test ?
Dzisiejszy wieczorny test, kreska blada ale dzisiaj piłam dużo wody bo mi się bardzo kręciło w głowie.
IMG_20190812_212242.jpg
 
reklama
Do góry