reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test jest pozytywny?

s.magdalena339

Aktywna w BB
Dołączył(a)
1 Lipiec 2020
Postów
77
Nie będę się rozdrabniać, po prostu potrzebuje podpowiedzi czy test jest pozytywny? Test z 30dc.
 

Załączniki

  • IMG_20211213_165945.jpg
    IMG_20211213_165945.jpg
    458 KB · Wyświetleń: 491
reklama
Tak, chociaż te pinki potrafią okropnie oszukiwać.
Kreska wygląda na różową więc myślę, że to nie oszustwo chociaż ja bym poszła na bete
 
W tej sytuacji poszłabym na badanie beta hcg, wtedy wszystko będzie jasne 😊 Na tym teście coś prześwituje, ale ciężko stwierdzić czy to nie fabryczna kreska.
Powodzenia!
 
Porównywałam nie zrobiony test pink i ten i jest bardzo duża różnica. Wykluczyłabym fabryczna kreskę. No i w niedzielę robiłam innej firmy test i był lekko jaśniejszy, ale kreska była widoczna. Nie trzeba się jej doszukiwać
 
To skoro pojawiają się kreski ,to czemu nie pójdziesz na bete ?? Po Co sie męczyć z testami ,beta da pewnosc
 
Jakie wy wszystkie jesteście mądre. Masakra... Nie pytam i betę, tylko o ten konkretny test. Ale tu jak zwykle można dostać zajebistą pomoc. Pytanie czy test pozytywny a wy zrób betę. Super.
 
reklama
A po co wydawać pieniądze na betę jak można zrobić kilka testów ;p

Ja przyznam szczerze, że mnie na samą myśl na kolejną betę skręca bo już mam na obu rękach takie siniaki :(

Jakie wy wszystkie jesteście mądre. Masakra... Nie pytam i betę, tylko o ten konkretny test. Ale tu jak zwykle można dostać zajebistą pomoc. Pytanie czy test pozytywny a wy zrób betę. Super.

A skąd my mamy wiedzieć jakaś tam kreska przebija, ale było tu już tyle fałszywych kresek, że szok. Równie dobrze taka kreska może świadczyć o ciąży biochemicznej. Możesz zrobić krew albo poczekać kilka tygodni do usg
 
Do góry