reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test owulacyjny jest pozytywny?

Havana1995

Aktywna w BB
Dołączył(a)
23 Sierpień 2020
Postów
84
Załączam zdjęcie testu owulacyjnego
Okres trwał od 29.01 do 03.02 cykle 28dni
Stosunek nawet dwa.. Dnia 6.02 na następny dzień wieczorem dużo sluzu przezroczystego w dwóch miejscach przebarwiony krwią kłucie prawego jajnika.. Ból podbrzusza do dziś czyli 4 dni już boli.. Od poniedziałku czyli od 8.02 ( od 11 dnia cyklu) zaczęłam robić testy owulacyjne były negatywne druga kreska widoczna ale słaba.
Zdjęcie załączonego jest z dziś czyli 14 dnia cyklu.
Pytanie czy owulacja mogła być wtedy gdy zaczął mnie kłuć jajnik?
Czy patrząc na test owulacyjny dopiero się zacznie?
To prawda że test owulacyjny może pokazać się pozytywny dopiero po owulacji?
Nie wiem już co myśleć..
Test o czułości 25.
Dodam też że zaczęłam się częściej załatwiać z czym mam duży problem zazwyczaj normalnie mogłam się załatwiać tylko podczas miesiączki..
Dziś śluz przezroczysty miejscami kremowy nie jest rozciągliwy bardziej wodnisty.
Rano miejscami w śluzie były takie bardzo rozciągliwe przezroczyste glutki.
 

Załączniki

  • IMG_20210211_124241.jpg
    IMG_20210211_124241.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 669
reklama
Jeżeli ta górna kreska to kreska kontrolna, to test jest negatywny. Obie muszą być tej samej barwy lub testowa ciemniejsza.
 
Jeżeli ta górna kreska to kreska kontrolna, to test jest negatywny. Obie muszą być tej samej barwy lub testowa ciemniejsza.
Tak kontrolna..
Czy po owulacji mogą takie testy wychodzić?
Czy jak jest zero tego Lh który wykrywa owulacje to nie powinno być tak że wcale nie widać kreski testowej?
 
Testy owulacyjne robi się do pierwszego pozytywnego. Bo lh różnie "znika" z organizmu. Jest to sprawa indywidualna. Jedna na dzień po owulacji nie będzie miała wcale, inna będzie miała na jakimś tam poziomie do miesiączki. Druga kwestia jest taka, że one ci nie powiedzą czy owulacja faktycznie była. To tylko może monitoring u ginekologa stwierdzić. Może być pozytywny test a owulacji nie będzie.

Skoro to kontrolna, ta tak jak pisałam test negatywny.

Jeżeli starasz się.o dziecko, to współżyj w czasie kiedy śluz płodny. Nie czekaj na "ten jeden dzień". Bo test owulacyjny, nawet pozytywny nie powie ci dokładnie, że dzisiaj będzie owulacja. Tylko, że najprawdopodobniej wystąpi w ciągu 24-36h.
 
Do góry