reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to ADHD u 2-latka ?!

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
witam

moje dziecko ma 2,5 roku od ok 5 miesiecy zmieniło sie

wczesniej było ruchliwe bardzo ale potrafiło skupic swoja uwage np na klockach a teraz ....

dziecko bardzo duzo mowi czasami mam wrazenie ze nas przekrzykuje , bardzo trudno nam jest porozmawiac ze saoba lub ze znajomymi zaraz sie "wtraca " nie usiedzi dłuzej niz 1 min na miejscu , obiad to je biegajac np zje łyzke zupy idzie biegac podejdzie spowrotem i tak na okragło

nie słucha wogóle ,zaraz sue denerwuje jak np mowie tam wie wolno isc , tego nie ruszaj
jak czegos nie dostanie to rzyca sie na podłoge , kopie "wyzywa nas po swojemu " a przy tym tak mocno krzyczy i płacze jak by ja ktos ze skory obdzierał

wszystko musi miec to co chce ( nie chodzi o sklepy ani o zabawki ) chodzi o dom


wszystko chce na "juz , natychmiast "

jak musze np przygotowac soczek to tak krzyczy i płacze ze juz teraz natychmiast chce

jak włacze bajke w tv bo chodzi i chce bajke to oglada przez 1-2 min i leci dalej

nie dajemy juz rady robi sie coraz gorzej

najgorsze jest ze jak jedziemy gdzies w odwiedziny albo ktos do nas przyjedzie to przez pierwszych 5 min dziecko siedzi cicho chwa sie za nas wstydzi sie ale po upływie 5 minut od nowa tez sam horror
w dzien wogole nie chce spac dopiero "pada " nam o godzinie 19-20 ale juz wtedy to jest taka zmeczona ze sie co chwila przewraca (((

prosze o rade gdzie mozna sie zwrocic aby np potwierdzic lub nie ADHD ?

i czy u 2,5 latka jest to mozliwe

bo kazdy mi mowi ze to jest " bunt dwulatka "

ale cos mi sie wierzyc nie chce

nie mam juz siły ....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry