reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to bliźnięta?

kamila0530

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Kwiecień 2019
Postów
19
#ciaza #usg4tydzien
Dziewczyny czy Wy tu widzicie dwa pecherzyki? Doktor coś wspomniała, ze może są dwa, ale pewna jest tylko tego okrągłego. Ten obok chyba nie jest pęcherzykiem? Jak to u Was wyglądało w tym tygodniu? Beta rośnie o 300% co 48 h, wiec przyrost spory, ale w normie.
 

Załączniki

  • CBF5FEDC-55F3-463A-8621-7EA403730F69.jpeg
    CBF5FEDC-55F3-463A-8621-7EA403730F69.jpeg
    528,2 KB · Wyświetleń: 1 489
reklama
#ciaza #usg4tydzien
Dziewczyny czy Wy tu widzicie dwa pecherzyki? Doktor coś wspomniała, ze może są dwa, ale pewna jest tylko tego okrągłego. Ten obok chyba nie jest pęcherzykiem? Jak to u Was wyglądało w tym tygodniu? Beta rośnie o 300% co 48 h, wiec przyrost spory, ale w normie.
Nie znam się może ale bardzo dziwne to zdjęcie. Mega niewyraźne
 
Bardzo dziwne to zdjęcie powiem szczerze. A co mówił lekarz? Ja też prowadzę ciąże w medicover i zdjęcia są dużo wyraźniejsze, nie mówię że jakieś super ale jednak. Może tak trafiłaś akurat, u mnie faktycznie w jednym gabinecie jest gorszy sprzęt niż w drugim 🤗
 
Tak szczerze to ja tam nawet jednego pęcherzyka nie widzę. Masz jakies inne zdjęcie? na tym nawet żadnych pomiarów nie ma.
 
#ciaza #usg4tydzien
Dziewczyny czy Wy tu widzicie dwa pecherzyki? Doktor coś wspomniała, ze może są dwa, ale pewna jest tylko tego okrągłego. Ten obok chyba nie jest pęcherzykiem? Jak to u Was wyglądało w tym tygodniu? Beta rośnie o 300% co 48 h, wiec przyrost spory, ale w normie.
Wydaje mi się że to za wcześnie na rozpoznanie. Pewnie się okaże tak za ok. tydzień . W każdym razie ja miałam 2 pech.w 5+cos;)
 
reklama
Ja widzę aż 8 pęcherzyków 🤦🤷 ja miałam zdjęcie w 4 tc na też nienajlepszym sprzęcie, ale tam wyraźnie było widać jeden pęcherzyk w macicy.
 
Do góry