reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to Bliznieta?

Lunka85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2018
Postów
1 043
Miasto
Kraków
Cześć,

Po lewej zarodek 7+1 z akcją serca - po prawej nie wiadomo lekarz powiedział że podejrzewa Bliznieta ale nie szło inaczej nic zobaczyć i to jest najlepsze "zdjecie". Kto się zna? Co myślicie? Ja już zglupialam... Jestem po 2ch stratach i boję się że będą 1k1o i już sie naczytalam a lelarz nie powiedzial jakie te bliznieta podejrzewa 🤦‍♀️. Jakies sugestie?
 

Załączniki

  • Screenshot_20211115-143407_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20211115-143407_WhatsApp.jpg
    169,5 KB · Wyświetleń: 283
reklama
Cześć,

Po lewej zarodek 7+1 z akcją serca - po prawej nie wiadomo lekarz powiedział że podejrzewa Bliznieta ale nie szło inaczej nic zobaczyć i to jest najlepsze "zdjecie". Kto się zna? Co myślicie? Ja już zglupialam... Jestem po 2ch stratach i boję się że będą 1k1o i już sie naczytalam a lelarz nie powiedzial jakie te bliznieta podejrzewa 🤦‍♀️. Jakies sugestie?
Myslisz, że ktoś tu zna się lepiej niż lekarza? 🙈
 
Jako, że lekarze są różni to tak mam taką nadzieję. Mi raz lekarz na USG nie rozpoznał że jestem po owulacji... dobrze że sama wiedziałam lepiej.
To jak uważasz lekarza za kiepskiego to po co do niego chodzisz? Tu jest kupa anonimowych osób. Jak ci napiszę, że tak to bliźnięta to co ci to da?
 
Swoją drogą skąd wiesz, że bylas po owulacji?
Bo tydzień później miałam pozytywny test. A Tobie to się chyba nudzi co? Bo sama ostatnio wrzucalas to samo pytanie, tylko dostałaś info że na bank masz 1.
To jest inny lekarz. Powiedział że podejrzewa ciaze blizniaczą ja z tego wszystkiego nie zapytałam jaką- stąd pytam tutaj gdzie ktoś może mieć wiedzę. Jeśli nie masz nic ciekawego do wniesienia w temacie to się nie udzielaj bo twoje posty nie są w temacie i nie będę na nie więcej odpisywać.
 
Bo tydzień później miałam pozytywny test. A Tobie to się chyba nudzi co? Bo sama ostatnio wrzucalas to samo pytanie, tylko dostałaś info że na bank masz 1.
To jest inny lekarz. Powiedział że podejrzewa ciaze blizniaczą ja z tego wszystkiego nie zapytałam jaką- stąd pytam tutaj gdzie ktoś może mieć wiedzę. Jeśli nie masz nic ciekawego do wniesienia w temacie to się nie udzielaj bo twoje posty nie są w temacie i nie będę na nie więcej odpisywać.
Takie samo pytanie? 🤣 Faktycznie u mnie ciąża pojedyncza i po prostu piszę to z zazdrości 😅 że u Ciebie bliźnięta🙈

Dla Twojej informacji. Ja chodzę do lekarza, któremu ufam. I nie musze ani sama odczytywać USG, ani radzić się na forum obcych kobiet bez wykształcenia w temacie odczytywania obrazu badania. Bo to jest niepoważne. Ktoś anonimowy napisze, że widzi bliźnięta i co? Uwierzysz mu bardziej niż specjaliście? 🙈
 
Takie samo pytanie? 🤣 Faktycznie u mnie ciąża pojedyncza i po prostu piszę to z zazdrości 😅 że u Ciebie bliźnięta🙈

Dla Twojej informacji. Ja chodzę do lekarza, któremu ufam. I nie musze ani sama odczytywać USG, ani radzić się na forum obcych kobiet bez wykształcenia w temacie odczytywania obrazu badania. Bo to jest niepoważne. Ktoś anonimowy napisze, że widzi bliźnięta i co? Uwierzysz mu bardziej niż specjaliście? 🙈
Szybka jesteś 😂 3 miesiące po porodzie, a Ty już w kolejnej ciąży 😂
 
reklama
Cześć,

Po lewej zarodek 7+1 z akcją serca - po prawej nie wiadomo lekarz powiedział że podejrzewa Bliznieta ale nie szło inaczej nic zobaczyć i to jest najlepsze "zdjecie". Kto się zna? Co myślicie? Ja już zglupialam... Jestem po 2ch stratach i boję się że będą 1k1o i już sie naczytalam a lelarz nie powiedzial jakie te bliznieta podejrzewa 🤦‍♀️. Jakies sugestie?
Jest taka strona na fejsbuku bliźniaki bliznieta dla bliźniąt prowadzona przez Ewa Frej. To jest skarbnica wiedzy Dziewczyny są naprawdę pomocne:) może napisz tam powodzenia:)
 
Do góry