reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

Czy to ciąża bliźniacza ?

Rozwiązania
0
Witajcie drogie mamusie. Czy to mozliwe że na zdjęciu widać 2 pęcherzyki ciążowe? Na zdjeciu tydzien 4-5 (nieregularne miesiaczki stąd ta rozbieżność). Pani ginekolog nie poinformowała mnie ze jest to ciąża bliźniacza, z resztą nie wpadło mi do głowy zeby zapytać czy to ciaza mnoga. Na badaniu usg nie widzialam drugiego pęcherzyka. Dopiero gdy pokazalam zdjecie usg mojej mamie stwierdziła ze widzi nie jeden a dwa pecherzyki. Są one różnej wielkości dlatego też zastanawiam się czy to możliwe ze to ciąża bliźniacza. Czy któraś z was byla w podobnej sytuacji? Byla w ciąży mnogiej, a wielkość pęcherzyków się różniła? Jeśli macie zdjęcia usg z wczesnej ciąży ze swoimi maluszkami chętnie popatrzę Pozdrawiam
received_2275651806023762.jpeg

reklama

kamiladon

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mogła nie informować bo jeśli są różnej wielkości to może zakładać, że jedeb się wchłonie. Ale może być i tak, że na nastepnyn usg zobaczysz dwa serduszka bo faktucznie dwa widać :)

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Możliwe, że to ciąża bliźniacza, ale na 100% dowiesz się na następnych badaniach USG :)

pitaja22

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Witajcie drogie mamusie. Czy to mozliwe że na zdjęciu widać 2 pęcherzyki ciążowe? Na zdjeciu tydzien 4-5 (nieregularne miesiaczki stąd ta rozbieżność). Pani ginekolog nie poinformowała mnie ze jest to ciąża bliźniacza, z resztą nie wpadło mi do głowy zeby zapytać czy to ciaza mnoga. Na badaniu usg nie widzialam drugiego pęcherzyka. Dopiero gdy pokazalam zdjecie usg mojej mamie stwierdziła ze widzi nie jeden a dwa pecherzyki. Są one różnej wielkości dlatego też zastanawiam się czy to możliwe ze to ciąża bliźniacza. Czy któraś z was byla w podobnej sytuacji? Byla w ciąży mnogiej, a wielkość pęcherzyków się różniła? Jeśli macie zdjęcia usg z wczesnej ciąży ze swoimi maluszkami chętnie popatrzę Pozdrawiam Zobacz załącznik 952836
Hej u mnie stwierdzili ciąże bliźniaczą dopiero w 6t4d, jak byłam w 4t to było widać dokładnie to co u Ciebie i nikt mi wtedy o bliźniakach nie powiedział. Po ostatnim USG wciąż kazali do tego podchodzić spokojnie. Zobaczymy co pokaże następne badanie.