reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża bliźniacza ?

Dołączył(a)
18 Marzec 2019
Postów
1
Witajcie drogie mamusie. Czy to mozliwe że na zdjęciu widać 2 pęcherzyki ciążowe? Na zdjeciu tydzien 4-5 (nieregularne miesiaczki stąd ta rozbieżność). Pani ginekolog nie poinformowała mnie ze jest to ciąża bliźniacza, z resztą nie wpadło mi do głowy zeby zapytać czy to ciaza mnoga. Na badaniu usg nie widzialam drugiego pęcherzyka. Dopiero gdy pokazalam zdjecie usg mojej mamie stwierdziła ze widzi nie jeden a dwa pecherzyki. Są one różnej wielkości dlatego też zastanawiam się czy to możliwe ze to ciąża bliźniacza. Czy któraś z was byla w podobnej sytuacji? Byla w ciąży mnogiej, a wielkość pęcherzyków się różniła? Jeśli macie zdjęcia usg z wczesnej ciąży ze swoimi maluszkami chętnie popatrzę Pozdrawiam
received_2275651806023762.jpeg
 
reklama
Witajcie drogie mamusie. Czy to mozliwe że na zdjęciu widać 2 pęcherzyki ciążowe? Na zdjeciu tydzien 4-5 (nieregularne miesiaczki stąd ta rozbieżność). Pani ginekolog nie poinformowała mnie ze jest to ciąża bliźniacza, z resztą nie wpadło mi do głowy zeby zapytać czy to ciaza mnoga. Na badaniu usg nie widzialam drugiego pęcherzyka. Dopiero gdy pokazalam zdjecie usg mojej mamie stwierdziła ze widzi nie jeden a dwa pecherzyki. Są one różnej wielkości dlatego też zastanawiam się czy to możliwe ze to ciąża bliźniacza. Czy któraś z was byla w podobnej sytuacji? Byla w ciąży mnogiej, a wielkość pęcherzyków się różniła? Jeśli macie zdjęcia usg z wczesnej ciąży ze swoimi maluszkami chętnie popatrzę Pozdrawiam Zobacz załącznik 952836

Hej u mnie stwierdzili ciąże bliźniaczą dopiero w 6t4d, jak byłam w 4t to było widać dokładnie to co u Ciebie i nikt mi wtedy o bliźniakach nie powiedział. Po ostatnim USG wciąż kazali do tego podchodzić spokojnie. Zobaczymy co pokaże następne badanie.
 
Koleżanka miała zdjęcie w 6tc z 1 pęcherzykiem a w 10tc miała 2 serduszka 2 pęcherzyki. Wszystko jest możliwe
 
Witajcie drogie mamusie. Czy to mozliwe że na zdjęciu widać 2 pęcherzyki ciążowe? Na zdjeciu tydzien 4-5 (nieregularne miesiaczki stąd ta rozbieżność). Pani ginekolog nie poinformowała mnie ze jest to ciąża bliźniacza, z resztą nie wpadło mi do głowy zeby zapytać czy to ciaza mnoga. Na badaniu usg nie widzialam drugiego pęcherzyka. Dopiero gdy pokazalam zdjecie usg mojej mamie stwierdziła ze widzi nie jeden a dwa pecherzyki. Są one różnej wielkości dlatego też zastanawiam się czy to możliwe ze to ciąża bliźniacza. Czy któraś z was byla w podobnej sytuacji? Byla w ciąży mnogiej, a wielkość pęcherzyków się różniła? Jeśli macie zdjęcia usg z wczesnej ciąży ze swoimi maluszkami chętnie popatrzę Pozdrawiam Zobacz załącznik 952836
Ja po latach dołączam do pytania i załączam zdjęcie. Co myślicie o tym . Lekarza spytałam o bliźniaki ale powiedział że jeden dzidzius, zaśmiał się i powiedział że kto wie co się rozwinie jeszcze bo wszystko możliwe .
 

Załączniki

  • IMG_20230720_174638.jpg
    IMG_20230720_174638.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 414
reklama
Ja po latach dołączam do pytania i załączam zdjęcie. Co myślicie o tym . Lekarza spytałam o bliźniaki ale powiedział że jeden dzidzius, zaśmiał się i powiedział że kto wie co się rozwinie jeszcze bo wszystko możliwe .
Skoro powiedział jeden dzidziuś no na tym etapie jest jeden dzidziuś:)
 
Do góry