reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża czy co ?

G

guest-1704217383

Gość
Hej mam takie pytanie , od tygodnia czuje bardzo wyraziście zapachy pomimo ze nich nie czuć , uprawiałam sex z narzeczonym bez zabezpieczenia , mam odruchy wymiotne , i od 3 dni czuje się cały czas zmęczona , i często tez chce mi się siku , i dzisiaj pokazało mi się takie coś czy to plamienie , czy tez początki okresu ? Czy w końcu się udało i jestem w ciąży
 

Załączniki

  • IMG_5869.jpeg
    IMG_5869.jpeg
    64,8 KB · Wyświetleń: 285
reklama
Ale wiesz, że nawet jeśli to ciąża to raczej za wcześnie na te wszystkie objawy, o których piszesz? Pojedynczo jakiś z nich może wystąpić ale takie kombo o jakim mówisz zaczyna się trochę później niż w 3 czy 4 tygodniu. Jeśli to są rzeczywiście objawy ciąży to hormon musiałby być serio wysoki, wiec test wyjdzie w każdej chwili, nie tylko rano.
 
reklama
Ale wiesz, że nawet jeśli to ciąża to raczej za wcześnie na te wszystkie objawy, o których piszesz? Pojedynczo jakiś z nich może wystąpić ale takie kombo o jakim mówisz zaczyna się trochę później niż w 3 czy 4 tygodniu. Jeśli to są rzeczywiście objawy ciąży to hormon musiałby być serio wysoki, wiec test wyjdzie w każdej chwili, nie tylko rano.
Dokładnie tak. W okolicy terminu @ nie ma takich objawów jak nudności, wyczulenie na zapachy czy zwiększone oddawanie moczu, które mogłyby być objawem ciążowym. Takie same objawy występują natomiast w PMS z powodu zwiększonego progesteronu i na tym etapie nikt nie wywróży czy to progesteron ciążowy czy przedmiesiączkowy. Pozostaje zrobić test albo betę z krwi.
 
Do góry