reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża? I pozytywny test?

Doradora

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Lipiec 2019
Postów
290
Hej, zrobiłam test ciążowy 2,3 dni przed spodziewana @.. Czy mi się wydaje czy widzę tam cień 2 kreski? :o
IMG_20190918_052447.jpg
o
 
reklama
reklama
Ja robiłam taki test kilka dni przed miesiączką i też była taka lekka poswiata, po godzinie wyblakła, drugi taki test zrobiłam dwa dni później rano to samo nie była ciemniejsza i wyblakla po godzinie. W dzień spodziewanej miesiączki zrobiłam Te czuły ale już taki nie płytowy i już kreska była wyraźną bardziej ale szału nie było Dzień później beta była ponad 2 tysiące więc sporo chyba nie umiem robić testów :D tak czy siak zaczęłam dzisiaj 15 tydzień ciąży. Powodzenia :)
 
Ja robiłam taki test kilka dni przed miesiączką i też była taka lekka poswiata, po godzinie wyblakła, drugi taki test zrobiłam dwa dni później rano to samo nie była ciemniejsza i wyblakla po godzinie. W dzień spodziewanej miesiączki zrobiłam Te czuły ale już taki nie płytowy i już kreska była wyraźną bardziej ale szału nie było Dzień później beta była ponad 2 tysiące więc sporo chyba nie umiem robić testów :D tak czy siak zaczęłam dzisiaj 15 tydzień ciąży. Powodzenia :)
A w sumie okazało się że owulacja miałam tydzień wcześniej niż wypadało z kalendarza więc może dlatego te testy już coś pokazywaly
 
Ja robiłam taki test kilka dni przed miesiączką i też była taka lekka poswiata, po godzinie wyblakła, drugi taki test zrobiłam dwa dni później rano to samo nie była ciemniejsza i wyblakla po godzinie. W dzień spodziewanej miesiączki zrobiłam Te czuły ale już taki nie płytowy i już kreska była wyraźną bardziej ale szału nie było Dzień później beta była ponad 2 tysiące więc sporo chyba nie umiem robić testów :D tak czy siak zaczęłam dzisiaj 15 tydzień ciąży. Powodzenia :)
Gratuluję i dziękuję
 
Beta po to, żeby nie szukać odpowiedzi na forum, tylko widzieć czarno na białym, czy ciąża jest czy jej nie ma...
test robiony przed okresem przez autorkę... lada dzień się wszystko wyjaśni jak nie jutro ( jeśli już dziś jest jakiś cien) i bez bety na tym etapie ale jak ktoś taki zniecierpliwiony niech płaci więcej i biega na pobranie krwi ...jeśli jednak okresu nie ma i nie ma a testy wychodzą negatywne to wtedy pofatygowałabym się na betę tylko i wyłącznie a nie latala nie daj Boże co miesiąc na Betę jakby testów ciążowych w sklepach nie było ..niebwiadomo przecież ile starania potrwają . różnie bywa i po co ten stres i to nakrecanie
nie mówiąc już o tym że występuje coś takie jak ciąża biochemiczna i potem zostaje wielkie rozczarowanie

i rozumiem żeby nie było że beta można mniej czy więcej stwierdzić dobry rozwój ciąży patrząc na jej przyrosty i po to tak w sumie jest ale to też jak już tu zdążyłam zauważyć zależy od danego przypadku i nie ma co się samemu nakręcać..jak ktoś napisał ..to nie matma
 
To jest test o czułości 10 z allegro. Dostałam go wraz z testami owu. Na razie nie mam możliwości iść na betę, ponieważ pracuję od 6 w tym tygodniu :( a laboratorium czynne do 11 :)

Jak ja robiłam testy z allegro to kreska nie była widoczna, podczas gdy inne testy z Rossmanna o czułości 25 dawały już Wyraźna kreskę.
Testy z allegro były najmniej czułe A na twoim coś tam niby widać:)
 
reklama
Do góry