reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Jeeeest! :-D Udało sie! dwie kreseczki :-)
Jedna duzo jasniejsza, ale mysle ze nie ma powodów aby robic test jeszcze raz:)
Ciesze sie jak głupia!!! Mam tylko nadzieje ze przez te 9 miesiecy wszystko bedzie w porzadku ze mna i maluszkiem:) Teraz prosic Bozie o zdrowko i opieke:D
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i te, które walczą o to, aby nimi zostac:) :*
 
Jeeeest! :-D Udało sie! dwie kreseczki :-)
Jedna duzo jasniejsza, ale mysle ze nie ma powodów aby robic test jeszcze raz:)
Ciesze sie jak głupia!!! Mam tylko nadzieje ze przez te 9 miesiecy wszystko bedzie w porzadku ze mna i maluszkiem:) Teraz prosic Bozie o zdrowko i opieke:D
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i te, które walczą o to, aby nimi zostac:) :*
Życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania:tak::-D
 
kazia* dziękuje za ciepłe słowa;-). A jak sprawa rozwiązała się u Ciebie?? Przepraszam jeśli już o tym pisałaś a ja nie doczytałam, ale kobietki tyle tych postów produkują że mogłam coś pominąć.
tootsi tak, wstawiłam sygnaturkę, mam nadzieję że to nie za wcześnie i nie zapesze;-).
kruka_pieczona gratuluję!!! Teraz dbaj o siebie i o to drogie maleństwo!
 
Jeeeest! :-D Udało sie! dwie kreseczki :-)
Jedna duzo jasniejsza, ale mysle ze nie ma powodów aby robic test jeszcze raz:)
Ciesze sie jak głupia!!! Mam tylko nadzieje ze przez te 9 miesiecy wszystko bedzie w porzadku ze mna i maluszkiem:) Teraz prosic Bozie o zdrowko i opieke:D
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i te, które walczą o to, aby nimi zostac:) :*

wielkie gratulacje.. :):-D Ojj Twoj facet sie ucieszy na pewno :)
 
Cześć Dziewczyny, jestem na BB nowa. Od 6 miesięcy staramy się o dziecko. W tym miesiącu 13, 14dc przytulanki 15dc OWU. I teraz pytanie... Nie wytrzymałam i zrobiłam test w 25dc (cykle 28 dniowe) ten o czułości 10, wyszła druga kreska blada. Oczywiście zachowałam sobie test i jak na niego patrzę to widzę tylko jakby ślad po kresce, prawie bez koloru. I mam wrażenie że tą różowawą kreseczkę widziałam oczami wyobraźni.Czy któraś zachowywała sobie teścik z bladziudką kreseczką? Drugi test zrobię już w dniu spodziewanej miesiączki o ile oczywiście jej nie dostanę, ale to jeszcze długie dwa dni...
 
Witaminy powinno się brac juz pol roku przed planowaną ciązą, więc wogle nie jest za wcześnie! I jak w drugim trymestrze? Pierwszy trymestr jest najważniejszy-dziecko sie całe wykształca i jest najbardziej podatne na wszystko.....

ja jak byłam u lekarza w pierwszym dniu 10 tc to zapytałam jak z witaminami. popatrzył na mnie i spytał " są mdłości?" jak potwierdziłam to usłyszałam " więc witaminy damy dopiero w drugim trymestrze bo teraz tylko to wszystko nasilą, teraz proszę brać tylko kwas foliowy bo jest najważniejszy "..
także co lekarz i co kobieta to inna opinia.. Myślę, że powinna sama sobie odpowiedzieć na pytanie czy ich potrzebuje... ja nie biorę i nie czuję się przez to jakoś gorzej a i płód się rozwija tak jak powinien...:rolleyes2:

pozdrawiam
 
a ja witaminy brałam od początku-zwłaszcza jak miałam mdłości i wymioty,bo po takich wymiotach to wiadomo,że braki w pożywieniu były i hemoglobina leci w dół:sorry:.Więc witaminy dla kobiet w ciąży,po śniadaniu:tak:.Sa już takie witaminy,które pomagają zwalczyć mdłości nawet. Ciężko jest zwłaszcza o tej porze roku dostarczyć swojemu organizmowi,a tym bardziej jeszcze dziecku w brzuszku odpowiednią ilośc witamin i minerałów w codziennym pożyweniu,preparaty dla kobiet w ciąży nam w tym pomagają i sa odpowiednio skomponowane la naszych i maluszka potrzeb:tak:
A jesli chodzi o pytanie w wątku,to u mnie nie odrazu fasolke było widać-dopiero gdzies w 7mym,czy 8mym tyg.choć miałam usg dopochwowe-nie wiem gdzie ona się wczesniej schowała:-D,ale po 1szej wizycie musiałam się zgłosić za tydzień jeszcze raz,by potwierdzić
 
reklama
Ja dzis zrobilam test i wyszly mi dwie kreseczki druga troche jasniejsza ale jest widoczna:-) z moich pierwszych obiawow to chyba tylko sennosc i troszke podwyzszona temperatura a tak pozatym to nic troszke bolal mnie piersi ale to tak zwykla jak przed @:-) zycze wam zebyscie tez zobaczyly dwie kreseczki:-)


 
Do góry