reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

U mnie w mieście działa takie laboratorium, z którego korzysta wiele przychodni plus część szpitali. Jest to o tyle dobra opcja, że jeśli dostane skierowanie jak np teraz od ginekologa to nie muszę pobierać badań w tej samej placówce, tylko w każdej która z tego laboratorium korzysta no i nie tylko w tygodniu ale i też w weekendy. Mało tego, wyniki mam zazwyczaj po 2 godzinach na stronie internetowej (chyba, że jakieś poważniejsze badanie), mogę je wydrukować no i zapisuje się w historii także mam wgląd nawet do badań sprzed lat 3. Dobra opcja i fajnie, że ktoś tak ją ogarnął :tak:

Badania od lekarza powinny być bezpłatne bo są to badania refundowane, no chyba, że lekarz zalezi zrobienie badania które nie mieści się na liście nieodpłatnych badań, wtedy idzie po kieszeni. Niestety...
 
reklama
No i dziś 3 dzień jak nie ma @ a moj kolor przy wrgach sromowych zmienil sie na ciemny fiolet. Czasem bole brzucha i tyle z objawow jutro chyba znow zrobie ten test.
 
No i dziś 3 dzień jak nie ma @ a moj kolor przy wrgach sromowych zmienil sie na ciemny fiolet. Czasem bole brzucha i tyle z objawow jutro chyba znow zrobie ten test.
Myślę że jak najbardziej powinnaś zrobić bo zdecydowanie wygląda to na ciąże.My od wczoraj się staramy ponownie z nadzieją że tym razem się uda.
 
A dowiedziałas sie czemu tak sie dzialo przy tym okresie ? Bylas u lekarza?
Nie, nie byłam. Stwierdziałam że nie będę się tak nakręcać. Powtórzyłam test i pokazała się tylko jedna kreska uznałam że się nie udało i trzeba próbować dalej. Teraz kupiłam testy owulacyjne i sprawdzam czy faktycznie będą działać i pokażą moją owulację
 
naczytałam się jeszcze przeróżnych rad na temat tego co robić by zajść w ciąże i teraz je stosuje. Hihi. po przytulaniu nogi w góre no i nie wstaję od razu z łóżka by mi wszystko zostało tam gdzie należy
 
naczytałam się jeszcze przeróżnych rad na temat tego co robić by zajść w ciąże i teraz je stosuje. Hihi. po przytulaniu nogi w góre no i nie wstaję od razu z łóżka by mi wszystko zostało tam gdzie należy

hihi ja też tak robiłam :laugh2: w sumie dopiero po filmie "Lejdis" tak mi przyszło na myśl, że może to być dobry sposób i jak widać zadziałał :) U Ciebie też zadziała :)

Czy któraś z Was, starających się, bierze pod uwagę in vitro, jeśli dłużej nie będzie się udawało?

A tesli któraś z dziewczyn napisze, że tak, to zaczniesz bluzgać i pisać o tym, że to niemoralne itd? Nie wiem po co zapisałaś/zapisałeś się na to forum skoro Twoje posty sprowadzają się jedynie do negowania in vitro i wpajania ludziom, że to czyste zło pochodzące od szatana :dry:
 
reklama
Oj dziewczyny... obudzilam sie... i juz poczulam ze ta @ przyjdzie ale poszlam do ubikacji i nic nie bylo wiec zrobilam ten tesy i negatywny :(((
 
Do góry