reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Witam,
serdecznie zapraszam do mojej szkoły rodzenia w Poznaniu
"Świadome Macierzyństwo".

Poród jest integralnym elementem życia-tak powszechnym-że często, mając wiele możliwości wyboru,zdajemy się na przypadek. Dlatego też zapraszam wszystkie przyszłe mamy wraz z partnerami na zapoznanie się z przebiegiem porodu i tym czego możecie się spodziewać na sali porodowej, aby mieć wybór.
Ponadto przekazujemy informacje jak radzić sobie z bólem w czasie porodu i jak odnaleźć się w pierwszym i drugim okresie porodu.
Nauczymy Państwa jak radzić sobie w pierwszych momentach bycia rodzicami.
Poznacie Państwo metody relaksacji i nabierzecie świadomej odpowiedzialności za za akcję porodową.
Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony.
www.twojapolozna.eu
 
Hejka dawno mnie nie było, ale jakoś ciągle mi nie po drodze. To już 3 cykl moich starań chciałabym żeby był udany ale znając moje szczęście jutro przyjdzie ta małpa
 
Czy beta robiona w 7 dni po i druga w 11 dni po to już jakaś wiarygodna odpowiedź jeśli chodzi o ewentaualną ciążę?
Obie negatywne <1, a endometrium 7mm.
 
Dziewczyny, przepraszam z góry że piszę tutaj, ale nie chcę zakładać nowego wątku niepotrzebnie :) Mam takie pytanie: czy będąc w ciąży można przegrzać brzuch podczas gotowania? Ostatnio stwierdziłam, że częściej będę grillować swoje obiady i tak też zrobiłam dzisiaj jednak podczas pichcenia mój brzuch zrobił się gorący.. na początku nie zwróciłam na to uwagi (normalne ciepło) a za chwile mnie olśniło, że to może mieć zły wpływ na dziecko :< Zaraz nawilżyłam ścierkę zimną wodą i przyłożyłam aby się nieco ochłodził.. I teraz nie wiem czy przypadkiem nie zrobiłam czegoś złego :( Jak to jest?
 
reklama
Do góry