reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

U mnie objawy byly identyczne jak na okres, bol piersi, bol brzucha itp. :D wiec nie ma reguly :D najlepiej to jak kolezanka mowila zrobic test ale nie wszystkie tez wychodza sa tez takie co wychodza pozytywne a ciazy nie ma, pewnosc dadza badania krwi :D mi wyszly juz 10-12 dpo :D
 
reklama
Drogie przyszłe mamy ! jestem położną, ale też mam nadzieję przyszłym psychologiem- by te plany ziścić, zdecydowałam się na pracę magisterską łączącą te dwie dziedziny. W jej ramach prowadzę badania obejmujące kobiety w ciąży. Jeśli któraś z Was może pomóc i wypełnić, bardzo dziękuję.

Oto link do ankiety https://docs.google.com/forms/d/1AU6NyrqIzTMRECLRNhw2JDBavmmXbB9Z9K-TasCL6Eo/viewform

Pozdrawiam
Haimann Monika
 
Ja od 6 tygodnia ciąży wymiotowalam, więc już wiedziałam że to to ;) oczywiście brak okresu, obolale piersi i ból brzucha jak przy zbliżającym się okresie. ;):)
 
Cześć dziewczyny:-)
Jestem tu nowa między Wami i tak jak niektóre z Was też z niecierpliwością oczekuję, że @ nie nadejdzie ;P Od trzech miesięcy staramy się z mężem i jak narazie bez efektów. Mam nadzieje, że tym razem się uda, szczególnie , że dni płodne wypadły mi w czasie świąt :) Poprzednim razem świrowałam i złapałam doła. Tym razem staram się myśleć pozytywnie :) Od kilku dni bardzo bolą mnie piersi i odczuwam takie "mrowienie" w jajniku. Szczerze to nie wiem na co mam liczyć, ale się nie poddaje :)
 
Ja za każdym razem orientowałam się, że jestem w ciąży bo traciłam całkowicie głowę!! Zapominałam zamknąć mieszkanie, zapominałam PIN do karty którą mam od lat... Zawsze wtedy leciałam po test i był plusik :D :D :D
 
Hej :) Nie wiem czy piszę w dobrym temacie także z góry przepraszam jeśli tak nie jest ale potrzebuję porady mimo że jestem już doświadczoną mamą dwóch ślicznotek ;) I wiem że mogłabym zapytać lekarza ale chciałabym wiedzieć czy może którejś kobietce tak się przydarzyło jak mi :) Ale do rzeczy ;) Odstawiłam tabletki nagle pod koniec pierwszego tygodnia (ale w ogóle przyjmuję te tabletki od kilu lat - yasmin) i przez trzy dni że tak powiem dochodziło między mną a mężem do zbliżeń ale zaraz po tych trzech dniach nastąpiło krwawienie z odstawienia co jest naturalne po zaprzestaniu przyjmowania tabletek ;) I moje pytanie jest takie, czy mimo iż mam to krwawienie z odstawienia (bo to nie okres) to czy mogło dojść do zapłodnienia ? Wiem że szanse są raczej małe ale czy jest to w ogóle możliwe ? Z góry dziękuję za odpowiedź :) I proszę o wyrozumiałość ja nie jestem ani przerażona ani zdesperowana bo kocham dzieci chciałabym tylko wiedzieć czy ktoś może spotkał się z taką sytuacją :)
 
Od kilku dni czuję ze jest ze mną coś nie tak. Moje piersi zrobiły się minimalnie większe i mam uczucie swędzenia pieczenia sutków. Do tego boli mnie jajnik z którego była owulacja i do tego szybko robie się senna. Moje cykle są bardzo regularne 26 dni owulacji miała miejsce 14 lutego a z partnerem współzylam 13 i 14 na 15. Czy jest możliwość żebym tak wcześnie odczuwała cos o ile w ogóle coś jest? I temp. 37.5 7 dni po owulacji
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry