reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Cześć dziewczyny :) Jestem tu całkiem nowa (mój pierwszy post), chciałam się podzielić z wami moimi pierwszymi objawami bo może komuś pomogą w interpretacji objawów. Zacznę od tego ze od 5 lat leczę się na hashimoto. Tsh początkowo było w katastrofalnym punkcie. Dzięki leczeniu doszło do dobrych wyników. Od lutego tego roku nie zabezpieczaliśmy się z moim partnerem a w sierpniu okazało się ze jestem w ciąży. Może nikt uwierzy ale ja naprawdę od samego początku czułam ze jest coś na rzeczy a mianowicie kilka dni po owulacji miałam silne ciągniecie brzucha, inne niż zazwyczaj plus piersi bolały mnie bardzo mocno po bokach (zazwyczaj bolały lekko tylko przed okresem). Już wtedy intuicja podpowiedziała mi ze chyba to jest to. 6 dni przed spodziewaną miesiączką zauwazylam mini kropkę czerwonej żywej krwi na bieliźnie. Na 3 dni przed spodziewaną miesiączką czułam się jakbym miała ten okres zaraz dostać ale zrobiłam pierwszy test - wyszła blada druga kreska. Test powtórzyłam jeszcze 2 razy na dzień przed - kreska wyszła wyraźniejsza ale i tak chcialam mieć więcej pewności wiec zrobiłam jeszcze test cyfrowy z ClearBlue i wynik pokazał „2-3 tydzień” ciąży 🥰 Tak oto jestem w pierwszej w życiu ciąży w 15 tygodniu i czekam na mojego wymarzonego od zawsze chłopca, który ma przyjść na świat na samym początku maja. Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za dwie kreseczki na teście. ❤️
 
Hej. Zapomniałam o przyjęciu dwóch tabletek vixpo. Była to 10 i 11 tabletka. W dniu kiedy miałam wziąć 10 tabletkę doszło do stosunku z wytryskiem. Dzień po zapomnieniu 11 tabletki dostałam krwawienia które trwało 4 dni. Test ciążowy zrobiłam 5 dni przed planowana miesiączką wyszedł negatywny. Czy jest to wiarygodny test tak wcześnie?
Okres mam dostać w piątek, wtedy tez powtórzę test. Ale czy jest możliwość zapłodnienia?
 
Hej. Zapomniałam o przyjęciu dwóch tabletek vixpo. Była to 10 i 11 tabletka. W dniu kiedy miałam wziąć 10 tabletkę doszło do stosunku z wytryskiem. Dzień po zapomnieniu 11 tabletki dostałam krwawienia które trwało 4 dni. Test ciążowy zrobiłam 5 dni przed planowana miesiączką wyszedł negatywny. Czy jest to wiarygodny test tak wcześnie?
Okres mam dostać w piątek, wtedy tez powtórzę test. Ale czy jest możliwość zapłodnienia?
Ryzyko zapłodnienia zawsze jest. Jeśli chodzi o test to zdecydowanie za wcześnie, najlepiej robić w dniu spodziewanej @ lub nawet kilka dni po.
 
reklama
Do góry