reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Cześć! Dziś mój 22dc i zrobiłam test, pojawiła się bardzo blada kreseczka. 9dc miałam podany pregnyl, owulacja była dwa dni później. Dziś rano przy siusianiu pojawiło się troszeczkę krwi, dosłownie kapka. Wczoraj bardzo dokuczał mi prawy jajnik, a to właśnie w nim wczensiej był pęcherzyk. Dwa dni temu byłam u lekarza i powiedział, ze endometrium jest dość grube, jakby „szykowało się na ciąże”, ale nic więcej nie było widać. Czy możliwe, ze jestem w ciąży? To mój 16cykl starań i bardzo na to liczę, co myślicie? Dodam, ze do @ zostało mi jeszcze 6dni.
 

Załączniki

  • C948E8B4-AD3A-4217-9A35-3568BE1DFB86.jpeg
    C948E8B4-AD3A-4217-9A35-3568BE1DFB86.jpeg
    876,1 KB · Wyświetleń: 166
Cześć! Dziś mój 22dc i zrobiłam test, pojawiła się bardzo blada kreseczka. 9dc miałam podany pregnyl, owulacja była dwa dni później. Dziś rano przy siusianiu pojawiło się troszeczkę krwi, dosłownie kapka. Wczoraj bardzo dokuczał mi prawy jajnik, a to właśnie w nim wczensiej był pęcherzyk. Dwa dni temu byłam u lekarza i powiedział, ze endometrium jest dość grube, jakby „szykowało się na ciąże”, ale nic więcej nie było widać. Czy możliwe, ze jestem w ciąży? To mój 16cykl starań i bardzo na to liczę, co myślicie? Dodam, ze do @ zostało mi jeszcze 6dni.
Dodam jeszcze, ze poprzedniego dnia test był negatywny. Nie pojawił się nawet cień cienia.
 
Cześć! Dziś mój 22dc i zrobiłam test, pojawiła się bardzo blada kreseczka. 9dc miałam podany pregnyl, owulacja była dwa dni później. Dziś rano przy siusianiu pojawiło się troszeczkę krwi, dosłownie kapka. Wczoraj bardzo dokuczał mi prawy jajnik, a to właśnie w nim wczensiej był pęcherzyk. Dwa dni temu byłam u lekarza i powiedział, ze endometrium jest dość grube, jakby „szykowało się na ciąże”, ale nic więcej nie było widać. Czy możliwe, ze jestem w ciąży? To mój 16cykl starań i bardzo na to liczę, co myślicie? Dodam, ze do @ zostało mi jeszcze 6dni.
Ja bym się tym testem nie sugerowała, wiem że bardzo chcesz, I ciężko jest wytrzymać, ale poczekaj do terminu i wtedy idz na bete, trzymam kciuki
 
Cześć! Dziś mój 22dc i zrobiłam test, pojawiła się bardzo blada kreseczka. 9dc miałam podany pregnyl, owulacja była dwa dni później. Dziś rano przy siusianiu pojawiło się troszeczkę krwi, dosłownie kapka. Wczoraj bardzo dokuczał mi prawy jajnik, a to właśnie w nim wczensiej był pęcherzyk. Dwa dni temu byłam u lekarza i powiedział, ze endometrium jest dość grube, jakby „szykowało się na ciąże”, ale nic więcej nie było widać. Czy możliwe, ze jestem w ciąży? To mój 16cykl starań i bardzo na to liczę, co myślicie? Dodam, ze do @ zostało mi jeszcze 6dni.
najlepiej bete zrobic będzie pewnosc
 
Dziewczyny, tydzień temu na teście zobaczyłam upragniona blada kreskę (było to 10dpo) w poniedziałek pobiegłam na betę, wyniosła 15,8
W środę powtórzyłam i tylko 19,6 więc przyrost malutki :(
Dziś poszłam raz jeszcze i urosło do 32,6 więc przyrost 68%, myślicie że coś z tego będzie?
 
Dziewczyny, tydzień temu na teście zobaczyłam upragniona blada kreskę (było to 10dpo) w poniedziałek pobiegłam na betę, wyniosła 15,8
W środę powtórzyłam i tylko 19,6 więc przyrost malutki :(
Dziś poszłam raz jeszcze i urosło do 32,6 więc przyrost 68%, myślicie że coś z tego będzie?
Ja bym raczej na najgorsze się nastawiła, przykro mi
 
Witam, byłam już na kilku wątkach więc tylko słowem wstępu ( starania od 2018 w miedzy czasie nowotwór szyjki, chemioterapia, wszystko zakonczone sukcesem, w grudniu nie udana proba invitro) Chciałam Was zapytać czy na niedomoge lutealną nierzecie tylko duphaston czy coś jeszcze? w 21 dc miałam progesteron 12 ale zauważyłam plamienie brunatnym śluzem i nie jest to pierwszy cykl gdzie coś takiego obserwuje.
 
reklama
Do góry