reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
...mam takie pytanie czy jak sie robi test ciazowy to sa rozna jego odmiany w tym sensie ze jeden jest po 7 dniach inny po 10 to wiem ale ostatnio sprawdzalam test i nie bylo napisane po ilu dniach mozna robi a jedynie bylo napisane ze do 2-3 dni przed okrsem.Jesli nim robilam i wyszedl negatywnie to jak mam traktowac jego wiarygodnosc ??
Okres mam za tydzien mam dostac za tydzien a do felernego dnia doszlo ponad 2 tyg temu myslicie ze test jest wiarygodny ??
Implatacja trwa id 6 do 12 dni, po 14 dniach od zapłodnienia test powinien być już pozytywny, nawet z cieniem cienia, skoro minęły ponad 2 tygodnie to test powinien być już wiarygodny. Dla pewności może zrób nadanie beta hcg, z siekanych kup taki o czułości 10, na przykład pink super czuły test (są w rossmannie)
 
Hej! Czy któraś z Was powie mi co sądzi o mojej sytuacji?
Od roku nie biore anty, na początku miałam bardzo nieregularne miesiączki.
Od jakiś 5 miesięcy „jak w zegarku” cykl 28-30 dni, tym razem 43 i brak okresu.
Współczujemy bez zabezpieczenia, ale nigdy nie kończymy we mnie.
Wczoraj zrobiłam dwa testy, oba negatywne.
Czy możliwe ze jestem w ciąży jak testy negatywne?
Nie robiłam ich rano tylko koło 17.
Proszę powiedzcie co sądzicie
Na jutro jestem umówiona do ginekologa, czy będzie w stanie coś powiedzieć?
Mam tylko mega bolesne piersi i sutki, mega spuchnięte i nabrzmiałe, po za tym żadnych innych objawów ( na okres tez mnie bolą, ale nigdy aż tal nie urosły i nie bolały)
 
Hej! Czy któraś z Was powie mi co sądzi o mojej sytuacji?
Od roku nie biore anty, na początku miałam bardzo nieregularne miesiączki.
Od jakiś 5 miesięcy „jak w zegarku” cykl 28-30 dni, tym razem 43 i brak okresu.
Współczujemy bez zabezpieczenia, ale nigdy nie kończymy we mnie.
Wczoraj zrobiłam dwa testy, oba negatywne.
Czy możliwe ze jestem w ciąży jak testy negatywne?
Nie robiłam ich rano tylko koło 17.
Proszę powiedzcie co sądzicie
Na jutro jestem umówiona do ginekologa, czy będzie w stanie coś powiedzieć?
Mam tylko mega bolesne piersi i sutki, mega spuchnięte i nabrzmiałe, po za tym żadnych innych objawów ( na okres tez mnie bolą, ale nigdy aż tal nie urosły i nie bolały)
Wydaje mi się ze Ti nie ciaza ,po tylu dniach testy by wyszły, nawet popołudniu, jutrzejsza wizyta wszystko wyjaśnię
 
A moim zdaniem powinnaś dzisiaj z pierwszego porannego moczu test zrobić.
A jak nie zrobiłaś - to teraz pójść do labu i zrobić betę z krwi na cito.
Tak abyś miała wynik do lekarza.
 
A moim zdaniem powinnaś dzisiaj z pierwszego porannego moczu test zrobić.
A jak nie zrobiłaś - to teraz pójść do labu i zrobić betę z krwi na cito.
Tak abyś miała wynik do lekarza.
Wstałam właśnie i mam lekko różowe plamienie, nie jest to na pewno zwykły okres, poczekam do wieczora jak się nie rozkręci to pojadę na betę i do lekarza
 
reklama
Ja bym radziła z wynikiem bety zjawić się u lekarza, czyli powinnaś pójść teraz na pobranie.
Będzie miał lepszą wiedzę na temat Twojej sytuacji.
 
Do góry