reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
no to rewelacja!:-)Kurcze, pamiętam jeszcze jak to było u nas - tak niedawno!Aż kusi znów mieć brzuszek;-)
 
ten czas tak leci..... teraz odliczanie kazdego tygodnia wyznacza nam rytm zycia :)
A co stoi na przeszkodzie sprawic Franusiowi rodzenstwo.....? jak sie postaracie to 2012 jest rowniez Wasz ;)
 
pati niby tak i nawet był plan taki, ale sama zobaczysz ile pracy jest przy noworodku - jeszcze nie odpoczęłam po tym;-)Poza tym Franek teraz jest tak absorbujący, że nie wyobrażam sobie dzielić opieki nad nim z zajmowaniem się drugim maluszkiem. Może za dwa, trzy lata jak Bóg da!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tak,tak tu masz racje, maluch pochlania caly Twoj czas i ciezko byloby sie podzielic...... zreszta Franus to slodkie malenstwo jest w najfajniejszym wieku, a za dwa lata to samej Ci sie baaaaardzo zachce znowu maluszka, ktory jest slepo wpatrzony w Ciebie ;) wiem to z doswiadczenia :) bo Franus wejdzie w wiek ciaglego NIE i da popalic troszeczke ;)
zycze Wam milego dnia i duuuuuzo sloneczka, moze wreszcie nadejdzie cieply maj!!!!!
 
reklama
zrobiłam 2 testy, jeden wczoraj wieczorem pink test i była 1 kreska:-(, no chyba że za zmęczenia i zauważyłam, bo jak dzisiaj zobaczyłam to cos tam bardzo słabo widoczna kreseczka była, a disiaj zrobiłam z rana Qixx test i była tylko jedna kreska:-(, wiec teraz czekam na @, a jak nie dostane to zrobie kolejny test, bo nadal nie czuje jakbym miała go dostać:crazy:
 
Do góry