reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

happybeti ale to nie reguła. Ja mam około 36-dniowe cykle a w ciążę jestem w stanie zajść tylko w pierwszym tygodniu po miesiączce.

Na objawy ciążowe trochę wcześnie, ale znam parę dziewczyn które tak miały. Poczekaj te 2, 3 tygodnie i zrób test.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja miałam w bardzo wczesnej ciąży objawy jak na @, czyli potworne skurcze podbrzusza, obrzmiałe i bolesne piersi. Jedyna różnica to to, że przed @ bolały mnie zwykle kilka dni przed spodziewaną @, a w ciąży zaraz po owulacji.
 
nikt nie mówi że nie można mieć żadnych objawów ale napewno nie ciemnienie sutków czy siusianie...to pojawia się w późniejszym czasie...ale zgadzam się, ze dziewczyna moż ebyć w ciąży tylko sama psychicznie się nakręca...sama wiem jak to jest :-)jak siię chce dzidziusia to często same zaczynam widzieć pewne objawy ktore niekoniecznie są :-)
trzymam kciuki za dwie kreseczki :-)
 
Wiem, że mam sobie nie wkręcać żadnych objawów, i tak się staram robić. Ale.. Ten cykl jest jakiś inny.. Zawsze, ale to zawsze miałam objawy @ na 2 dni lub góra 3 dni przed.. Teraz te objawy trwają dosyć dłużej. Mam bóle podbrzusza (a raczej skurczę), boli mnie szczególnie na wieczór kręgosłup, miałam mdłości jak sprzątałam mieszkanie jakiś czas temu (wmawiam sobie, że to przez odkurzanie mebli-pronto i te sprawy), ciągle siusiu robię (ale mogę mieć zapalenie pęcherza), piersi mnie bardzo bolą i są spuchnięte co zazwyczaj następowało 2 dni przed @.. No i mniejwięcej od środy zobaczyłam, że śluzu jest więcej(??). Ten ost "objaw" jest dziwny.. @ mam dostać dopiero pon-niedz.. (ost. cykl miałam 28dni i tyle będzie w pon, ale wcześniejsze miałam co 32-34dni). Nie wiem co o tym sądzić.. Powinnam zatestować w pon, ale chyba nie wytrzymam i zrobię test w niedzielę..
 
moim pierwszym objawem było to że piesi zaczęły boleć mnie w dzień spodziewanej miesiączki, a zwykle bolały 3-4dni przed. Na dodatek miałam dużo śluzu takiego lepkiego i bóle podbrzusza jak na okres a przynajmniej takie możenie w brzuchu. Najlepiej zrób test bedziesz miała 100% pewności :D powodzenia :)
 
Moi drodzy mija już 2 tydzień od stosunku. Wtedy bylam 2 dzień po okresie wiec pozwolilam aby doszedl we mnie. Od pewnego czasu jakoś dziwnie się czuję. Brzuszek zawsze bolal mnie tuż przed okresem. Jakieś 4 dni przed. Teraz boli czasem podbrzusze ale jakoś nijako;p tzn nigdy wcześniej takiego bólu nie czułam. Moje sutki są inne, piersi twardsze, miewam omdlenia. Męczy mnie zapach papierosa i perfumy. Dość często siusiam.
Kilka dni po stasunku leciał mi śluz prawie taki jak w dni płodne. A powinien leciec teraz a nie wtedy...
Co sądzicie o tym?
Dodam jeszcze że chcąc niechcąc źle sypiam. Raz jest wspaniale a raz sama nie wiem o co mi chodzi że tak powiem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny pamietajcie ze mozna miec miesiaczke w ciazy!
ja zafasolkowałam w lipcu , ale okres miałam normalny dopiero jak w sierpniu go nie dostałam okazało sie że jestem w ciąży, a objawy niby nic takiego i nawet z ciaza tego nie łączyłam, mdłości ale delikatne , wyostrzony węch, było mi niedobrze po mleku i czekoladzie, piersi mnie nie bolały tak jak zawsze , ale zauwa.żyłam takie żyłki i gruczoły mleczne powiększone.
A teraz mam rocznego bąbla, ostatnio tez myslalam ze jestem w ciąży bardzo bym chciała i moze dlatego tez czesto wmawiam sobie objawy ost cykl mialam 35 jak nigdy ale poprostu sie przesunął
 
Do góry