reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
poczekam tydzień i jak nie dostane @ to zrobie test, po domniemanej owu kilkakrotnie z chłopakiem kochaliśmy się też ale juz do końca i bez zabezpieczenia, no ale zaczyna boleć mnie podbrzusze jak na @, chociaż to nic nie mowi, bo ile dziewczyn miały takie bóle a okazywało się że są w ciąży...
 
boli mnie podbrzusze, boli boli i nic wiecej nie dzieje się... choć zaczęły boleć mnie piersi, zawsze zaczynały bołec w ostatni dzien owu aż do @... @ jak nie było tak i nie ma, choć powinnam była dostać w czwartek... już nie wiem co mam myślec... jesli jestem w ciazy, to wszystkie plany strzelil piorun... mam jechac z chlopakiem do rodzinki, moj tata mieszka daleko i podroz kosztuje, chlopak powiedzial ze jesli okaze sie ze jednak jestem w ciazy to nigdzie nie pojedziemy, zeby zaczac odkladac kase. ja rodzine widze raz w roku... tymbardziej ze chcialam przedstawic chlopaka. czuje sie do glebi urazona... ja jego rodzicow juz od dawna znam... a on... szkoda gadac, az plakac sie chce bo przez ewentualna ciąże nie moglabym sie przez dobrych kilka lat z tata i wogole z rodzina, a oni maja jeszcze wiekszy problem z przyjazdem
 
marika myślę, że to Ty powinnaś decydować o ewentualnych spotkaniach ze swoim tatą a nie Twój chłopak, a ciąża to moim zdaniem chyba jescze większy powód by ich sobie w końcu przedstawić...Bądź dzielna!Myśl o sobie!
 
myszowata dziękuje, ale chodzio to że jesliokaze sie ze jednak jestem, to raczej pojade sama... chyba od 2 miesięcy mowilam ojcu ze przyjedziemy razem, a teraz? on jest uparty, wszyscy wiedza ze on tez ma przyjechac, i nie mam pojecia w jaki sposób moglabym powiedziec dlaczego nie bedzie mogla, bo napewno beda pytac, a ja mam zamiar jechac i tak, to w koncu rodzina, ja do nich jezdze tylko latem i czasem zima na ferie, bo sie ucze, ech szkoda gadac... :-(
 
pati fajny nowy avatarek:-)Czyżby pierwszy nabytek dla dzidzusia?:-)
marika mam nadzieję, że Twój chłopak jednak zmieni zdanie i będzie Ci towarzyszły na tej wizycie!Zwłaszcza jeśli okaże się, że będziecie mieć dziecko...Powodzenia i 3maj się!
 
Dzieki, tez mam taka nadzieje, moze jednak uda sie przekonac go. chlalabym byc u dziadkow na 50 rocznicy slubu, zeby byl razem ze mna
 
Na 12 dzień od zapłodnienia zaczął mnie boleć mocno brzuch a raczej podbrzusze. Ból był czasem tak silny że nie mogłam się wyprostować. w piersiach mialam jakies skurcze
Więcej jem.
Czesto siusiam. Jeszcze do niedawna mogłam wytrzymać nawet 9 godzin bez korzystanie z ubikacji.
Sutki znacznie wybielały, biersi nie bola ale są twardsze.

Co to może oznaczać? Okres powinnam mieć za 2 tygodnie. Tak nigdy nie mialam. bole zaczynaly sie kilka dni przed miesiaczka

Kochani. te objawy pokazuja sie mniej wiecej o tych samych godz. brzuch juz nie boli ale nasilile sie troche te ''omdlenia''. sutki zaczynaja ciemniec. widocznie. wciaz czesto siusiam bo co okolo 2 godz juz musze a jak wspomnialam juz wczesniej wytrzymywalam nawet do 9 godzin. w nocy sie przebudzam. nie najlepiej sie czeje
 
po pierwsze bez sensu zakładać nowy temat który już jest:-)ale to tak w wramach ścisłości...
po drugie kochana piszesz, że okres masz dopiero mieć za 2 tyg więc wątpie, żebys miała juz objawy...tym bardziej, że większość z nich pojawia się później...ale może u ciebie jest inaczej..wydaje mi się , że za bardzo się nakręcasz..spokojnie poczekaj do dnia miesiączki a potem zrób test :)
daj znać jak wynik:-D

pozdrawiam
 
reklama
hm...musisz mieć strasznie długie cykle,skoro piszesz,że minęło 12 dni od zapłodnienia,a okres dopiero za 2 tygodnie...z tego,co wiem,to owulacja zwykle występuje ok 2 tygodnie przed okresem....hm...
 
Do góry