reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
3 Wrzesień 2019
Postów
14
Witam.

5 miesięcy używałam plastrów evra. Zdecydowaliśmy, że będziemy starać się o dziecko więc je odstawilam normalnie po 3 tygodniach w lipcu i 1 sierpnia dostałam okresu z odstawienia.

W zeszłym tygodniu w piątek powinnam dostać okresu i od tego dnia mam bóle jak na miesiączkę a jej ani widu ani slychu.

Poprzednio jak odstawilam antykoncepcje okres dostawalam normalnie co 29 dni.

Test ciążowy zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki i dzisiaj, wyszły negatywne

Czy to możliwe że owulacje miałam później np w zeszłym tygodniu i mogę być w ciazy i jest po prostu za wcześnie?

Dodatkowe symptomy które zauważyłam to jestem non stop śpiąca, czasami mi niedobrze i mam metaliczny posmak w ustach co jakiś czas. Może to być po prostu zbieg okoliczności bo na ciążę to chyba za wczesne.
 
reklama
reklama
Jeżeli OM miałaś 1 sierpnia to ciąża jest możliwa. Równie możliwe jest rozregulowanie cyklu po odstawieniu antykoncepcji. Może owulacja Ci się przesunęła, więc na teście jeszcze nie widać.
Proponuję kupić super czuły test i zrobić go za 2-3 dni skoro nie masz możliwości iść na betę.
 
Do góry