reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża

Dołączył(a)
1 Czerwiec 2020
Postów
1
Od pół roku z partnerem staramy się o dziecko, w zeszłym miesiącu miałam bardzo skąpy okres, inny niż wszystkie do w tym miesiącu, po owulacji czułam kłucie w podbrzuszu i miałam nadzieję że w końcu się udało.
Dwa dni przed terminem dostałam lekkie plamienia, jeden dzień było intensywnie a potem dwa dni prawie nic, zawsze miałam pięć dni mocne krwawienia, zrobiłam test 3 dni po terminie planowanej miesiączki, ale wynik wyszedł negatywny. Myślicie że to wyklucza ciążę?
 
reklama
Od pół roku z partnerem staramy się o dziecko, w zeszłym miesiącu miałam bardzo skąpy okres, inny niż wszystkie do w tym miesiącu, po owulacji czułam kłucie w podbrzuszu i miałam nadzieję że w końcu się udało.
Dwa dni przed terminem dostałam lekkie plamienia, jeden dzień było intensywnie a potem dwa dni prawie nic, zawsze miałam pięć dni mocne krwawienia, zrobiłam test 3 dni po terminie planowanej miesiączki, ale wynik wyszedł negatywny. Myślicie że to wyklucza ciążę?
Najlepiej idź na betę będziesz miała czarno na białym. Trzymam kciuki 💕
 
Witam
Z mężem staramy się o dzidzie
Miesiączkę miałam 7 maja (cykle 26dniowe) kochaliśmy się w dni płodne i po płodnych również
24 maja strasznie zle się czułam bóle jakby żołądka ogólne osłabienie zawroty głowy
Początkowo wzięłam to za zatrucie mimo ze nic takiego nie jadłam. Ogólnie tak beznadziejnie czułam się pare dni.
Okres miałam dostać 2 czerwca - nie dostałam go, zrobiłam test - negatywny
3 czerwca zrobiłam bhcg wyszła negatywna
Okresu nadal nie było. 5 czerwca przyszedł ale bardzo dziwny. Bardzo dużo śluzu takiego jak płodny rozciągliwy i tylko trochę krwi, żadnych skrzepów żadnych boli brzucha, następnego dnia tez bardzo mało krwi, trzeciego dnia podobnie i koniec okresu bo 4 dnia było pare plan brązowego
Od 10 czerwca znowu kiepsko się czuje zawroty głowy kłucie w brzuchu i bóle krzyża
moje Pytanie czy możliwe żeby to jednak była ciąża? Mimo ze bhcg dzień po spodziewanym terminie miesiączki była negatywna ?
 
reklama
Witam
Z mężem staramy się o dzidzie
Miesiączkę miałam 7 maja (cykle 26dniowe) kochaliśmy się w dni płodne i po płodnych również
24 maja strasznie zle się czułam bóle jakby żołądka ogólne osłabienie zawroty głowy
Początkowo wzięłam to za zatrucie mimo ze nic takiego nie jadłam. Ogólnie tak beznadziejnie czułam się pare dni.
Okres miałam dostać 2 czerwca - nie dostałam go, zrobiłam test - negatywny
3 czerwca zrobiłam bhcg wyszła negatywna
Okresu nadal nie było. 5 czerwca przyszedł ale bardzo dziwny. Bardzo dużo śluzu takiego jak płodny rozciągliwy i tylko trochę krwi, żadnych skrzepów żadnych boli brzucha, następnego dnia tez bardzo mało krwi, trzeciego dnia podobnie i koniec okresu bo 4 dnia było pare plan brązowego
Od 10 czerwca znowu kiepsko się czuje zawroty głowy kłucie w brzuchu i bóle krzyża
moje Pytanie czy możliwe żeby to jednak była ciąża? Mimo ze bhcg dzień po spodziewanym terminie miesiączki była negatywna ?
To wyglada na krwawienie srodcykliczne pokrywające sie z owulacja. Mysle ze okres moze byc ok 24 czerwca. Chyba ze w tym czasie wspolzyliscie to wykonałabym test ciążowy tez ok 24. Jesli wyjdzie pozytywnie to licz tygodnie od owulacji ( ok 10) + 2 tyg. Tak jakby okres był 26 maja. Bo jesli podasz datę krwawienia nie bedzie ci sie zgadzało,
 
Do góry