reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Witam, staramy się z mężem o dzidziusia, cykle mam wydawało mi się że dosyć regularne (27-28dni) jednakże 21 maja dostalam miesiaczke w 24dc i do dnia dzisiejszego nie mam okresu okres spóźnia mi się drugi dzień (dzisiaj jest 30dc) robiłam test i wyszedł negatywnie, byłam u lekarza w środę który stwierdzi że mam bardzo gruba sluzowke i są dwa wyjścia albo jestem w ciąży i jeszcze za wcześnie na cokolwiek albo będę miała bardzo obfity okres dodam że robiłam badania z krwi i prolaktyna wyszła mi 843mlU/l, doktor kazał mi przyjść na wizytę w 35dc warunek jezeli nie dostane okresu, to czekanie jest najgorsze! Dziewczyny czy któraś z Was mialam coś podobnego i czekanie zakończyło sie szczęśliwie czyli 2 kreski ?
Pozdrawiam
 
reklama
Witam, staramy się z mężem o dzidziusia, cykle mam wydawało mi się że dosyć regularne (27-28dni) jednakże 21 maja dostalam miesiaczke w 24dc i do dnia dzisiejszego nie mam okresu okres spóźnia mi się drugi dzień (dzisiaj jest 30dc) robiłam test i wyszedł negatywnie, byłam u lekarza w środę który stwierdzi że mam bardzo gruba sluzowke i są dwa wyjścia albo jestem w ciąży i jeszcze za wcześnie na cokolwiek albo będę miała bardzo obfity okres dodam że robiłam badania z krwi i prolaktyna wyszła mi 843mlU/l, doktor kazał mi przyjść na wizytę w 35dc warunek jezeli nie dostane okresu, to czekanie jest najgorsze! Dziewczyny czy któraś z Was mialam coś podobnego i czekanie zakończyło sie szczęśliwie czyli 2 kreski ?
Pozdrawiam
Prolaktyna tak wysoka ,może opóźnić cykle, mogą być bezowulacyjne, ja miałam z nią problem cykle po 36 dni ,i ciąży brak ,dopiero po tabletkach na obniżenie jej się udało, może tu jest problem
 
Do góry