reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
8 Czerwiec 2020
Postów
1
witam!😀
Przejdę odrazu do szczegółów:)
Mam regularne cykle 28/29 dni. Mój ostatni okres 10maja, do stosunku doszło 14maja, okresu powinnam dostać wczoraj/dzisiaj rano (zawsze tak było), wczoraj zrobiłam test i negatywny, być może dlatego ze zrobiłam go po południu, a nie rano:) teraz mam bóle miesiączkowe, a okresu brak, wydaje mi się tez ze widać krese, jednak czy nie za wcześnie? Wczoraj z rana po śniadaniu było mi delikatnie niedobrze:)
Wracając, pamietam ze po stosunku jakieś 3dni bolały mnie lekko jajniki :) :):)
Ps! Zawsze miesiączki naprawdę miałam regularne co do godziny:)
 
reklama
Hej, a ile dni masz okres? Bo nawet przy 3 dniach plamienia, marne są szanse by od 14 maja pleminki złożyły owulacji(czy jeszcze były jakieś stosunki? W późniejszym czasie?). Generalnie i teoretycznie jest ok 6 dni płodnych gdzie trzeba się wystrzelić w owulację. No i jeśli się nie uda polecam testy owulacyjne, no i stosunek za 2-3 razy. Powodzenia
 
Bywa tak że owulacja się przesunie w jedną lub w drugą stronę, więc jest to możliwe :)
Powtórz test rano koniecznie, jeśli @ nadal nie będzie :)
 
Witam
Z mężem staramy się o dzidzie
Miesiączkę miałam 7 maja (cykle 26dniowe) kochaliśmy się w dni płodne i po płodnych również
24 maja strasznie zle się czułam bóle jakby żołądka ogólne osłabienie zawroty głowy
Początkowo wzięłam to za zatrucie mimo ze nic takiego nie jadłam. Ogólnie tak beznadziejnie czułam się pare dni.
Okres miałam dostać 2 czerwca - nie dostałam go, zrobiłam test - negatywny
3 czerwca zrobiłam bhcg wyszła negatywna
Okresu nadal nie było. 5 czerwca przyszedł ale bardzo dziwny. Bardzo dużo śluzu takiego jak płodny rozciągliwy i tylko trochę krwi, żadnych skrzepów żadnych boli brzucha, następnego dnia tez bardzo mało krwi, trzeciego dnia podobnie i koniec okresu bo 4 dnia było pare plan brązowego
Od 10 czerwca znowu kiepsko się czuje zawroty głowy kłucie w brzuchu i bóle krzyża
moje Pytanie czy możliwe żeby to jednak była ciąża? Mimo ze bhcg dzień po spodziewanym terminie miesiączki była negatywna ?
 
reklama
Do góry