reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

Bilala88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Grudzień 2020
Postów
667
Hej dziewczyny,

Jestem mama 3 letniej dziewczynki i dwóch aniołków(26tyd i 6 tyd), natomiast nigdy się nie zamyśliłem czy chciałabym mieć 2 dziecko. Staramy się ponownie od kilku miesięcy ale duży hormon prolaktyny bardzo nam utrudnia. Ale w dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test. Wyszła druga kreska, prawie nie widoczna. Wiec dzisiaj po 2 dniach postanowiłam ponownie wykonać. Pojawiła się trochę bardziej widoczna kreska ale tez blada. Czy to ciąża czy raczej słaby przyrost hcG ? Po utracie dwóch poprzednich bardzo się boje, ze historia się powtorzy.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 2 142
reklama
Hej dziewczyny,

Jestem mama 3 letniej dziewczynki i dwóch aniołków(26tyd i 6 tyd), natomiast nigdy się nie zamyśliłem czy chciałabym mieć 2 dziecko. Staramy się ponownie od kilku miesięcy ale duży hormon prolaktyny bardzo nam utrudnia. Ale w dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test. Wyszła druga kreska, prawie nie widoczna. Wiec dzisiaj po 2 dniach postanowiłam ponownie wykonać. Pojawiła się trochę bardziej widoczna kreska ale tez blada. Czy to ciąża czy raczej słaby przyrost hcG ? Po utracie dwóch poprzednich bardzo się boje, ze historia się powtorzy.
W pierwszych dniach test może prawie nie ciemniec i tylko badanie krwii da Ci pewną odpowiedź. Możesz też poczekać 2-4 dni i ponownie wykonać test, juz powinien być pewniejszy
 
Niestety w tym tygodniu nie mam możliwości jej wykonania, bo jestem na HomeOffice na pustkowiu. Ale w sobotę powtórzę test o ile wytrzymam tak długo a jak nie to w poniedziałek pójdę do gina.
 
Witam, a czy po 4 dniach opoznienia miesiaczki kreska na tescie moze byc nadal bardzo slaba, ledwo widoczna?
To wszystko zależy od tego, jaka ilość betaHCG przedostaje się u Ciebie do moczu i kiedy był wykonywany test. Najlepiej zrobić test z porannego moczu o czułości 10.
Jeśli testujesz codziennie, to w teorii kreski powinny być ciemniejsze. Jednak to tylko testy. Prawdę powie Tobie tylko oznaczenie betaHCG i to podwójnie w odstępie 48h, żeby sprawdzić przyrost.
 
reklama
Do góry