reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

Witam dziewczyny ! Jestem tutaj nowa.
chce się podzielić swoją obserwacja i zapytaj Was o zdanie. 03.12 miałam dni płodne ( po obserwacji śluzu oraz kalendarzyka) kochaliśmy się z mężem 02.12, 03.12 oraz 04.12 nie ukrywam staramy się o dziecko. Przed bardzo długi okres byłam na tabletka hormonalnych. Zaprzestałam je brać w sierpniu 2020. Jutro wypada mi miesiączka. Cykle miałam różne raz 28,30,26... pobolewa mnie brzuch,jestem senna,piersi nie bolą ale są pełniejsze. Zaobserwowałam u siebie śluz biały,gesty i dość sporo go było na bieliźnie. Czy uważacie,ze mogło dojść do zaplodnienia ?
Skoro jutro wypada miesiączka, to zrób test o czułości 10 z porannego moczu i będziesz wiedzieć.
 
reklama
Witam dziewczyny ! Jestem tutaj nowa.
chce się podzielić swoją obserwacja i zapytaj Was o zdanie. 03.12 miałam dni płodne ( po obserwacji śluzu oraz kalendarzyka) kochaliśmy się z mężem 02.12, 03.12 oraz 04.12 nie ukrywam staramy się o dziecko. Przed bardzo długi okres byłam na tabletka hormonalnych. Zaprzestałam je brać w sierpniu 2020. Jutro wypada mi miesiączka. Cykle miałam różne raz 28,30,26... pobolewa mnie brzuch,jestem senna,piersi nie bolą ale są pełniejsze. Zaobserwowałam u siebie śluz biały,gesty i dość sporo go było na bieliźnie. Czy uważacie,ze mogło dojść do zaplodnienia ?
Wiesz to raczej ciężko stwierdzić, objawy przed @ jak i ciążowe ,są łudząco podobne , zrob rano test, nic innego Ci nie doradzimy
 
Witam dziewczyny ! Jestem tutaj nowa.
chce się podzielić swoją obserwacja i zapytaj Was o zdanie. 03.12 miałam dni płodne ( po obserwacji śluzu oraz kalendarzyka) kochaliśmy się z mężem 02.12, 03.12 oraz 04.12 nie ukrywam staramy się o dziecko. Przed bardzo długi okres byłam na tabletka hormonalnych. Zaprzestałam je brać w sierpniu 2020. Jutro wypada mi miesiączka. Cykle miałam różne raz 28,30,26... pobolewa mnie brzuch,jestem senna,piersi nie bolą ale są pełniejsze. Zaobserwowałam u siebie śluz biały,gesty i dość sporo go było na bieliźnie. Czy uważacie,ze mogło dojść do zaplodnienia ?
Mialam podobna sytuacje niedawno i dostalam miesiączkę. 😉
 
Witam dziewczyny ! Jestem tutaj nowa.
chce się podzielić swoją obserwacja i zapytaj Was o zdanie. 03.12 miałam dni płodne ( po obserwacji śluzu oraz kalendarzyka) kochaliśmy się z mężem 02.12, 03.12 oraz 04.12 nie ukrywam staramy się o dziecko. Przed bardzo długi okres byłam na tabletka hormonalnych. Zaprzestałam je brać w sierpniu 2020. Jutro wypada mi miesiączka. Cykle miałam różne raz 28,30,26... pobolewa mnie brzuch,jestem senna,piersi nie bolą ale są pełniejsze. Zaobserwowałam u siebie śluz biały,gesty i dość sporo go było na bieliźnie. Czy uważacie,ze mogło dojść do zaplodnienia ?

Mogło, ale nie musiało, odpowiedź da test, albo pewniejsza beta, bo nie pozostawia miejsca na domysły :)
 
Tak zrobię. Powiem Wam dziewczyny, że tak bardzo chce mieć dziecko. Miesiąc w miesiąc łudzę się, ze w końcu będę w ciąży....
Życzę Tobie tego z całego serca!
Pamiętaj tylko, że to chcenie jest naszym największym wrogiem. Ja po 2 latach starań, 3 poronieniach, byłam pod opieką drugiej kliniki niepłodności. Nie dawano nam szans na normalną ciążę. Wyznaczono mi termin operacji i kiedy doszło do mnie i do męża, że w sumie teraz seks nareszcie możemy uprawiać dla przyjemności, 2 tygodnie później zobaczyłam 2 kreski, a teraz śpią te kreski obok mnie. Sam właściciel kliniki dopytywał się nas o ciążę, bo mu się to wydawało nieprawdopodobne. A jednak! Wszystko siedziało w głowie.
 
Życzę Tobie tego z całego serca!
Pamiętaj tylko, że to chcenie jest naszym największym wrogiem. Ja po 2 latach starań, 3 poronieniach, byłam pod opieką drugiej kliniki niepłodności. Nie dawano nam szans na normalną ciążę. Wyznaczono mi termin operacji i kiedy doszło do mnie i do męża, że w sumie teraz seks nareszcie możemy uprawiać dla przyjemności, 2 tygodnie później zobaczyłam 2 kreski, a teraz śpią te kreski obok mnie. Sam właściciel kliniki dopytywał się nas o ciążę, bo mu się to wydawało nieprawdopodobne. A jednak! Wszystko siedziało w głowie.
 
Muszę się uzbroić w cierpliwość chociaż nie jest to łatwe... mam wielka nadzieje. Mąż wspiera mnie. Chociaż myśle,ze to moja wina. Gdyby nie hormony Tabsy to może zupełnie inaczej by to było.. nie wiem sama już.
 
reklama
Życzę Tobie tego z całego serca!
Pamiętaj tylko, że to chcenie jest naszym największym wrogiem. Ja po 2 latach starań, 3 poronieniach, byłam pod opieką drugiej kliniki niepłodności. Nie dawano nam szans na normalną ciążę. Wyznaczono mi termin operacji i kiedy doszło do mnie i do męża, że w sumie teraz seks nareszcie możemy uprawiać dla przyjemności, 2 tygodnie później zobaczyłam 2 kreski, a teraz śpią te kreski obok mnie. Sam właściciel kliniki dopytywał się nas o ciążę, bo mu się to wydawało nieprawdopodobne. A jednak! Wszystko siedziało w głowie.
A czasami myśle,ze to moja wina. Lekarz mówi,ze to za wcześnie jak jest dopiero od sierpnia bez tabletek. Obserwuje siebie... i czasami mam w głowie to(każdego miesiąca) ze może już jest ktoś pod moim serduszkiem... wiem Gosiu cierpliwość. Podziwiam Cię. Jesteś silna kobieta
 
Do góry