reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

A tym samym nie ma szans na jakiekolwiek objawy ciąży na tym etapie [emoji2272]
Tzn faktycznie na 100% owu musiałaby być 3.01 a zagnieżdżenie w tym najkrótszym możliwym terminie 6 dni. Natomiast beta nie wytwarza się godzinę po zagnieżdżeniu, tylko min.24 h po, czyli na objawy jest jeszcze niestety za wcześnie. Kiedy chcemy zajść w ciążę tak się wsłuchujemy w swój organizm, że każdy ból, śluz itp interpretujemy jako objaw ciąży. A lista objawów PMS jest niemalże identyczna co do początków ciąży. Życzę Tobie jak najbardziej 2 kresek, ale nie można się nakręcać (a coś o tym wiem).
 
reklama
Najwięcej objawów ciążowych mamy wtedy jak bardzo chcemy być w ciąży, a nie jak w niej jesteśmy [emoji16]
Tzn faktycznie na 100% owu musiałaby być 3.01 a zagnieżdżenie w tym najkrótszym możliwym terminie 6 dni. Natomiast beta nie wytwarza się godzinę po zagnieżdżeniu, tylko min.24 h po, czyli na objawy jest jeszcze niestety za wcześnie. Kiedy chcemy zajść w ciążę tak się wsłuchujemy w swój organizm, że każdy ból, śluz itp interpretujemy jako objaw ciąży. A lista objawów PMS jest niemalże identyczna co do początków ciąży. Życzę Tobie jak najbardziej 2 kresek, ale nie można się nakręcać (a coś o tym wiem).
 
Najwięcej objawów ciążowych mamy wtedy jak bardzo chcemy być w ciąży, a nie jak w niej jesteśmy
emoji16.png

Po latach śledzenia forum przyznaję Ci 100% rację ;)
 
I to znowu ja. Dziewczyny czy zrobię głupotę i wykonam jutro test ciążowy ? Czy jest to słuszne ?
a wiec 19.12 dostałam okresu. Według kalendarzyka i mojej obserwacji śluzu od 29.12 do 04.01 miałam dni płodne. A owulacja wypadła 02.01. Oczyścicie co drugi dzień był stosunek. Na dzień dzisiejszy jedynie co mam to sluz w dużej ilości. I pobolewanie brzucha...
dziewczyny robić test jutro ? Czy czekać do miesiączki która wypada 17.01 ?

Absolutnie, zdecydowanie, stanowczo za wcześnie na test. Nie da Ci ŻADNEJ odpowiedzi, bo jak wyjdzie negatywny, to będziesz sobie tłumaczyć, że za wcześnie. Więc po co?
Ćwicz cierpliwość, przyda Ci się później ;)
 
Hej dziewczyny mam pytanie bo już sama nie wiem. Okres miałam 16.01 trwał 5 dni. Według moich obliczeń wczoraj miałam owulacje (test robiony owulacyjny) według kalendarzyka prowadzonego ? dziś go powtórzyłam i kreska wyszła bordo. Czy dziś mogę poszaleć z mężem ? Czy wiedza,która mam czyli,ze owulacja może wystąpić dziś ? Trochę ból jajnika odczuwam i za to mam ból brzucha jakbym coś zjadła a leje się ze mnie...
 
Dziewczyny !!! Nie uwierzycie ale jestem w 4 tyg niedługo będzie 5 tydzień. We wtorek byłam u lekarza dał mi skierowanie na usg do 10 tygodnia.. a dokładnie 05.05.
 
reklama
Do góry