reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

reklama
Tak, a przez corone dostac sie do lekarza niemalze graniczy z cudem. Tylko telefoniczne wizyty
Przykro mi, ale inaczej nikt przez internet nie odpowie Tobie na to, czy ciąża jest, a jeśli jest, czy jest z nią wszystko ok. Musisz się zatem uzbroić cierpliwość i przeczekać do badań USG. A może na święta będziesz w kraju?
 
Wiecie co dziewczyny nie wytrzymałam i wczoraj wróciliśmy z mężem do normalnego świata a dzisiaj idę robić betę a w piątek ja powtórzę. Strasznie się martwię. Tak bardzo chce aby tym razem się udalo
 
Niestety, raczej już chyba dzisiaj nie 😥 sama czekam, czasem późno uzupełniają ale straciłam już nadzieje ze to będzie dzisiaj. Wiec czekamy do jutra.
 
Hej,
Хормони
Име на теста(изследване)​
Резултат​
Единици​
Референтна стойност​
Метод​
Total b-HCG​
H​
55.25​
mIU/ml​
< 5,0​


Wiec ciąża jest 🥰 mam nadzieje, ze również będzie ładnie i pięknie rosła. Dam wam znać o wynikach po 48h
 
Hej,
Хормони
Име на теста(изследване)​
Резултат​
Единици​
Референтна стойност​
Метод​
Total b-HCG​
H​
55.25​
mIU/ml​
< 5,0​


Wiec ciąża jest 🥰 mam nadzieje, ze również będzie ładnie i pięknie rosła. Dam wam znać o wynikach po 48h
Gratulacje 😊
 
reklama
Witam dziewczyny ! Jestem tutaj nowa.
chce się podzielić swoją obserwacja i zapytaj Was o zdanie. 03.12 miałam dni płodne ( po obserwacji śluzu oraz kalendarzyka) kochaliśmy się z mężem 02.12, 03.12 oraz 04.12 nie ukrywam staramy się o dziecko. Przed bardzo długi okres byłam na tabletka hormonalnych. Zaprzestałam je brać w sierpniu 2020. Jutro wypada mi miesiączka. Cykle miałam różne raz 28,30,26... pobolewa mnie brzuch,jestem senna,piersi nie bolą ale są pełniejsze. Zaobserwowałam u siebie śluz biały,gesty i dość sporo go było na bieliźnie. Czy uważacie,ze mogło dojść do zaplodnienia ?
 
Do góry