reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
18 Styczeń 2021
Postów
11
Zawsze miałam regularne okresy co 28 dni tym razem pojawił się trzy dni później. Od razu zauważyłam różnice ponieważ zawsze mam bardzo bolesne miesiączki bez termoforu i tabletek się nie obejdzie , a tym razem w ciągu trzech dni ból i skurcze były bardzo delikatne. Okres nie był zbyt słaby, przed miesiączka było mi bardzo nie dobrze, miałam deszcze , bolace piersi, nie umiałam jeść i zauważyłam wrażliwość na zapachy. Te objawy dalej występują ale w mniejszym stopniu . Czy jest możliwe żebym była w ciąży? Zastanawiam się czy to jest krwawienie czy normalna miesiączka ponieważ nie odczuwam bólu. Kiedy najlepiej wykonać test ciążowy?
 
reklama
Zawsze miałam regularne okresy co 28 dni tym razem pojawił się trzy dni później. Od razu zauważyłam różnice ponieważ zawsze mam bardzo bolesne miesiączki bez termoforu i tabletek się nie obejdzie , a tym razem w ciągu trzech dni ból i skurcze były bardzo delikatne. Okres nie był zbyt słaby, przed miesiączka było mi bardzo nie dobrze, miałam deszcze , bolace piersi, nie umiałam jeść i zauważyłam wrażliwość na zapachy. Te objawy dalej występują ale w mniejszym stopniu . Czy jest możliwe żebym była w ciąży? Zastanawiam się czy to jest krwawienie czy normalna miesiączka ponieważ nie odczuwam bólu. Kiedy najlepiej wykonać test ciążowy?
Jeśli jesteś w ciąży to test by już wyszedł pozytywny. Jednak myślę, że przy takim krwawieniu to nie możliwe.
Jednak dla spokoju zrób jutro z porannego moczu 👍
 
Jeżeli dostałaś okres to nie jest możliwe żebyś była w ciąży. Te objawy które opisujesz też występują przed miesiączką i też może się zdarzyć, że miesiączka będzie mniej bolesna niż dotychczas. Dla pewności możesz zrobić test i już powinien wyjść wiarygodny
 
Test zrób, bo i tak będziesz fiksować na punkcie ciąży, ale popieram koleżanki, wygląda to na normalny okres i nigdy nie sugeruj się tym, że "NIGDY TAK NIE MIAŁAŚ", bo Twój organizm jeszcze nie raz Cię zaskoczy ;)
 
Do góry