reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

zxc_123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Luty 2021
Postów
20
Cześć. 2 lutego współżyłam z moim chłopakiem, z prezerwatywa i bez wytrysku. 10 lutego zauważyłam że moje piersi są większe, widać niebieskie żyłki i brodawki są ciemniejsze, bolały mnie plecy i jajniki, nie występuje również śluz. 12 lutego zrobiłam test i wyszedł negatywny. Miesiączki zaczynaja mi się 13/15 dnia miesiąca. Moim jedynym objawem miesiączki zawsze była biegunka i ból brzucha. Dzis jest 15 luty i brak jakichkolwiek objawów na miesiączkę. Rano zrobiłam test i tez wyszedł negatywny. Czy jest prawdopodobieństwo że mogę być w ciąży? Czy może miesiączka nie pojawia się przez stres? Wiem, że ból piersi też jest objawem miesiączki ale niepokoi mnie to że tak się dzieje akurat po współżyciu.
 
reklama
Cześć. 2 lutego współżyłam z moim chłopakiem, z prezerwatywa i bez wytrysku. 10 lutego zauważyłam że moje piersi są większe, widać niebieskie żyłki i brodawki są ciemniejsze, bolały mnie plecy i jajniki, nie występuje również śluz. 12 lutego zrobiłam test i wyszedł negatywny. Miesiączki zaczynaja mi się 13/15 dnia miesiąca. Moim jedynym objawem miesiączki zawsze była biegunka i ból brzucha. Dzis jest 15 luty i brak jakichkolwiek objawów na miesiączkę. Rano zrobiłam test i tez wyszedł negatywny. Czy jest prawdopodobieństwo że mogę być w ciąży? Czy może miesiączka nie pojawia się przez stres? Wiem, że ból piersi też jest objawem miesiączki ale niepokoi mnie to że tak się dzieje akurat po współżyciu.

Jak najbardziej możesz być w ciazy. Negatywny test ciążowy nie jest zadnym wyznacznikiem. Idz na betę. Po cichu gratuluje.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry