reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ?

Dołączył(a)
14 Wrzesień 2020
Postów
5
Witam dziewczyny 🙂
20 marca powinnam dostać miesiączkę ,niestety jej brak .. robiłam test ciążowy 24 marca ,ale wyszedł negatywny ,wczoraj zaczęłam czuć zmęczenie i temperaturę mam trochę podwyższona od 2 dni lub 3 dni ,chodzę jakaś rozdrażniona ,denerwuje się na błachostki (nie często ,ale te nerwy jednak są) nie mam mdłości ,ani piersi mnie nie bolą. Może to być ciąża?
Bardzo dziękuje za jakiekolwiek odpowiedzi 😉
 
reklama
A test po tym 24 robiłaś? Jak nie masz pewności to beta. Wtedy będzie wszystko wiadomo. Jak owulacja się przesunęła to i testy mogą wyjść później. Jednak tydzień spóźnienia to już sporo.
 
Oczywiście, że może to być ciąża, tak samo jak oczywiście może jej nie być.
Albo powtórz test (czułość 10, z porannego moczu), albo od razu idź na betę, żeby nie było niedomówień :)
 
reklama
Do góry