reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciaza

reklama
Wszyscy jada lekarza, a moze wcale ten lekarz nie istnieje. Troche dziwne, aby lekarz mowil pacjentce o ciąży w 14 dc, bez jaj ale takie glupoty moze mowic szkola podstawowa!
Wiec albo autorka nie bardzo rozumie sytuacje i nie rozumiala lekarza, albo to jakis fejk.
 
Wszyscy jada lekarza, a moze wcale ten lekarz nie istnieje. Troche dziwne, aby lekarz mowil pacjentce o ciąży w 14 dc, bez jaj ale takie glupoty moze mowic szkola podstawowa!
Wiec albo autorka nie bardzo rozumie sytuacje i nie rozumiala lekarza, albo to jakis fejk.
Koleżanka myślała że w ciazy jest A tu jeszcze owulacji nie było 🙈🤦‍♀️. A Lekarza można tępić za totalny brak przekazu informacji jeśli takowy wg był 🤭
 
Wszyscy jada lekarza, a moze wcale ten lekarz nie istnieje. Troche dziwne, aby lekarz mowil pacjentce o ciąży w 14 dc, bez jaj ale takie glupoty moze mowic szkola podstawowa!
Wiec albo autorka nie bardzo rozumie sytuacje i nie rozumiala lekarza, albo to jakis fejk.
Dla mnie to też jakieś nieporozumienie między lekarzem, a autorką. Albo sama wyciągnęła jakieś daleko idące wnioski, albo źle coś zrozumiała. Tak czy inaczej cała sytuacja wynika z jej niewiedzy o kobiecym cyklu. Nie chcę mi się wierzyć, że ginekolog mówi o ciąży w 14dc.
 
Dla mnie to też jakieś nieporozumienie między lekarzem, a autorką. Albo sama wyciągnęła jakieś daleko idące wnioski, albo źle coś zrozumiała. Tak czy inaczej cała sytuacja wynika z jej niewiedzy o kobiecym cyklu. Nie chcę mi się wierzyć, że ginekolog mówi o ciąży w 14dc.
Autorka może dopiero sie dokształca w tej strefie stad taka gafa i odrazu skojarzyło mi sie z gimbaza, ktora wkleja foty z google i udaje,ze to jej🤔
 
A jak myślicie u mnie ? Pusty jest tak jak lekarz sądzi czy iść do innego ?
26 marca miałam ostatni raz miesiączkę 27 kwietnia robiłam testy wyszły dwie kreski ale słabe ,poszłam do lekarza dał mi skierowanie na USG , dzisiaj byłam i lakarz stwierdził że albo jest to młoda ciąża albo po prostu pusty pęcherzyk , czy tylko ja coś tam widzę ? Czy po prostu dostaje już schizy ?
 

Załączniki

  • IMG20210511172644.jpg
    IMG20210511172644.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 52
reklama
A jak myślicie u mnie ? Pusty jest tak jak lekarz sądzi czy iść do innego ?
26 marca miałam ostatni raz miesiączkę 27 kwietnia robiłam testy wyszły dwie kreski ale słabe ,poszłam do lekarza dał mi skierowanie na USG , dzisiaj byłam i lakarz stwierdził że albo jest to młoda ciąża albo po prostu pusty pęcherzyk , czy tylko ja coś tam widzę ? Czy po prostu dostaje już schizy ?
Wg om to teraz jesteś w 6+4 tc. Powinno być już nawet widać serduszko. Nie masz żadnych pomiarów na tym zdjęciu? Ile ma pęcherzyk?
 
Do góry