reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża

Dołączył(a)
15 Styczeń 2023
Postów
1
Hej czy to może być ciąża spóźnia mi się okres już 3 tygodnie robiłam test wyszedł negatywny byłam u ginekolog i pani stwierdziła że ciąża może mieć 7 tyg i 1 dzień mówiła że pęcherzyk się rozwija po złej stronie i może to być ciąża pozamaciczna albo poronienie wtórne też mówiła że to ciąża bliźniacza bo jakby dwa pęcherzyki były sama już nie wiem co mam myśleć przepisała mi duphaston na wywołanie miesiączki. Przesyłam zdjęcia usg.
 

Załączniki

  • 42A42C7A-421C-4B72-854D-81F26874312E.jpeg
    42A42C7A-421C-4B72-854D-81F26874312E.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 452
  • 8FE020DB-ABB4-4CDF-BF0F-DAD2F12BED78.jpeg
    8FE020DB-ABB4-4CDF-BF0F-DAD2F12BED78.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 285
reklama
Hej czy to może być ciąża spóźnia mi się okres już 3 tygodnie robiłam test wyszedł negatywny byłam u ginekolog i pani stwierdziła że ciąża może mieć 7 tyg i 1 dzień mówiła że pęcherzyk się rozwija po złej stronie i może to być ciąża pozamaciczna albo poronienie wtórne też mówiła że to ciąża bliźniacza bo jakby dwa pęcherzyki były sama już nie wiem co mam myśleć przepisała mi duphaston na wywołanie miesiączki. Przesyłam zdjęcia usg.
Jezus Maria idź do normalnego lekarza, bo jeśli ona sama nie wie czy to ciąża, czy pozamaciczna, czy poronienie to dupa nie lekarz. Dramat...
Idź na badanie beta hcg to Ci da jasny obraz odnośnie ciąży
 
reklama
Do góry