reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciaza?

Cześć, chciałabym poprosić o radę. 26 marca odbył się mój stosunek gdzie niestety zsunęła się prezerwatywa była połowicznie we mnie, a wszystko było na pościeli, @ miałam dostać 29 marca spóźnia mi się 20 dni, robiłam 5 testów każdy negatywny, dodam ze się bardzo stresuje i nie mam zadanych objawów, myślicie ze jest jakaś szansa na ciąże czy to przez stres, nie chciałabym dziecka i nie wiem co robić

Nie jestes w ciazy, ale idz do lekarza, bo jest wiele powodow do opoznienia miesiaczki.
 
reklama
Cześć dziewczyny.
13.04 miałam udrażnianie jajowody. Lekarz powiedział zeby dzialac już tego samego dnia bo śluz był idealny.
Teraz jestem dwa tygodnie po zabiegu , tydzień bez miesiączki. Cały czas dyskomfort w podbrzuszu. Właśnie zrobiłam test (zrobię tez rano) i chyba dwie kreski.? Staramy się 3 lata, mam PCOS.
Ja tu widzę II kreski gratulacje 😚 jakie masz objawy?
 
Wczoraj wszystko mi śmierdziało brudnym psem wiec mówię zrobię test 😂 a tak to troche Piersi bolą i zakwasy na brzuchu jak po treningu, lekkie ukłucia w jajnikach.
test jak dla mnie pozytywny :). Ból brzucha jak na @ jak najbardziej mozliey, miałam go 4 krotnie. A i na poźniejszym etapie raczej też. Martwić się trzeba jak jest plamienie, krwawienie.. a reszta wymioty(choc ja osobiście ani razu nie miałam), ból piersi, brzucha, dziwne zapachy itp normalne.
 
test jak dla mnie pozytywny :). Ból brzucha jak na @ jak najbardziej mozliey, miałam go 4 krotnie. A i na poźniejszym etapie raczej też. Martwić się trzeba jak jest plamienie, krwawienie.. a reszta wymioty(choc ja osobiście ani razu nie miałam), ból piersi, brzucha, dziwne zapachy itp normalne.
Plamienia brak :) dzięki ! Bardzo mnie uspokoiłas :) teraz tylko co w pracy powiedzieć i kiedy 😂
 
reklama
Do góry