reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciaza?

Pacjentka007

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2023
Postów
19
Cześć dziewczyny.
13.04 miałam udrażnianie jajowody. Lekarz powiedział zeby dzialac już tego samego dnia bo śluz był idealny.
Teraz jestem dwa tygodnie po zabiegu , tydzień bez miesiączki. Cały czas dyskomfort w podbrzuszu. Właśnie zrobiłam test (zrobię tez rano) i chyba dwie kreski.? Staramy się 3 lata, mam PCOS.
 

Załączniki

  • EF9866C5-7544-4D7B-86D1-D3CA72691803.jpeg
    EF9866C5-7544-4D7B-86D1-D3CA72691803.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 518
reklama
Cześć, chciałabym poprosić o radę. 26 marca odbył się mój stosunek gdzie niestety zsunęła się prezerwatywa była połowicznie we mnie, a wszystko było na pościeli, @ miałam dostać 29 marca spóźnia mi się 20 dni, robiłam 5 testów każdy negatywny, dodam ze się bardzo stresuje i nie mam zadanych objawów, myślicie ze jest jakaś szansa na ciąże czy to przez stres, nie chciałabym dziecka i nie wiem co robić
 
Cześć dziewczyny.
13.04 miałam udrażnianie jajowody. Lekarz powiedział zeby dzialac już tego samego dnia bo śluz był idealny.
Teraz jestem dwa tygodnie po zabiegu , tydzień bez miesiączki. Cały czas dyskomfort w podbrzuszu. Właśnie zrobiłam test (zrobię tez rano) i chyba dwie kreski.? Staramy się 3 lata, mam PCOS.
Pinki często kłamią, także dla pewności zrobiłabym jutro betę :)
 
reklama
Mi udało się zajść w w tym samym cyklu, właśnie po udrożnieniu jajowodów. Test wyglada na pozytywny, miałam taka sama kreskę 🙂
 
Do góry