reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
4 Grudzień 2023
Postów
6
Dobry wieczór.
Przychodzę do was po poradę, bo ja już sama odchodzę od zmysłów, 21.10 współżyłam z parterem, był to ostatni dzień dni płodnych, tyle, że szanse średnie. Dnia 03.11 dostałam okres który trwał 6 dni, ale był mało obfity... Oczywiście bóle podbrzusza i krzyża... Wczoraj tj. 03.12 dostałam również krwawienia, dość obfity ze skrzepami małymi ale były... I właściwie od połowy dnia jakby totalnie przestało krwawić... Pomóżcie mi proszę kobietki bo odchodzę od zmysłów... Czy to możliwe bym była w ciąży, strach przed kolejnym dzieckiem, blokuje mnie do zrobienia testu 😥😥😥
 
reklama
Dodam tylko, że dziś od połowy dnia jakby przestałam krwawić, poczułam jakby wyleciał duży Skrzep, ból pleców i brzucha jest w dalszym ciągu 😥
 
To może lepiej pomyśleć o zabezpieczeniu skoro strach przed kolejnym dzieckiem Cię tak przytłacza? Niezrozumiałe to dla mnie, jest tyle dostępnych środków antykoncepcyjnych. 🤷🏼‍♀️
 
To może lepiej pomyśleć o zabezpieczeniu skoro strach przed kolejnym dzieckiem Cię tak przytłacza? Niezrozumiałe to dla mnie, jest tyle dostępnych środków antykoncepcyjnych. 🤷🏼‍♀️
Owszem, doskonale wiem o antykoncepcji... Niestety ze względu na choroby, które mi towarzyszą wykluczają większość antykoncepcji...
 
reklama
Do góry