reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Veronika_k

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Październik 2016
Postów
5 024
Hej kobitki.Jestem tu nowa. Mam mały problem. Okres spóźnia mi się tydzień. Robiłam dwa testy i wyszły negatywne. Z partnerem planujemy dzidzię i powiem wam szczerze,że wyniki testu mnie podłamały troszkę. Dodam,że w lipcu było poronienie samoistne. Na szczeście dwie @ normalne i wszystko w porządku po kontroli. Na dodatek moja ginekolog na urlopie 2 tyg. Zwariujemy do tego czasu! Miała któraś z was taką sytuację?? To by była moja 3 ciąża i nie wiem co myśleć o tym! Poradźcie coś bo ta niepewność mnie wykończy!
 
reklama
reklama
Cześć Nieszek! Bardzo dobrze Cię rozumiem! Przechodziłam to samo co ty!! Tyle,że owulacje dostałam już po drugim okresie! Ale nawet nie wiesz jak bardzo się bałam,że nie będę mogła zajść przez miesiące albo i lata jak czytałam na forach,że niektóre dziewczyny tak miały! Nie mogłam też pojąć tegp dlaczego był to poronienie samoistne! Przecież dwa razy już rodziłam!Dziś test z drugą słaba kreseczką ale jest! Głwa do góry wszystko będzie dobrze! Ja też w niedziele miałam plamienie ale to było tylko pare godzin i wyglądało jak cienkie niteczki. Wczoraj ból w podbrzuszu przy wstawaniu( przeleżałam cały dzień) ostatni mocny wieczorem,dziś już nie.Czasami miałam kłócie w lewym jajniku. Masz jakieś inne objawy oprócz palmienia? Nie panikuj za bardzo! Plamienia są normalne. Mój mąż mi też mi wczoraj powiedział,że jest wszystko ok,że mam nie panikować bo większość to tylko jest w mojej głowie! No i faktycznie czuje się lepiej! Także mów sobie,że tym razem wszystko będzie dobrze,że się uda! Oszczędzaj się jak najwięcej,tak jak i ja,chociaż to nie łatwe bo praca! Trzymam kciuki ;)
Pod koniec września miałam zgage, byłam zmęczona a teraz od poniedziałku mam wrażliwe piersi przy dotyku. W poniedziałek i we wtorek trochę jak bym miała jakieś kucie czy skurcz ale wszystko było delikatne i minęło. Plamienia odpukac ustąpiły. Strasz mam cały czas także na psychikę wszystko wpływa. Mam nadzieję,że we wtorek usłyszę dobre informacje
 
Pod koniec września miałam zgage, byłam zmęczona a teraz od poniedziałku mam wrażliwe piersi przy dotyku. W poniedziałek i we wtorek trochę jak bym miała jakieś kucie czy skurcz ale wszystko było delikatne i minęło. Plamienia odpukac ustąpiły. Strasz mam cały czas także na psychikę wszystko wpływa. Mam nadzieję,że we wtorek usłyszę dobre informacje
Nieszek będzie dobrze!! Piersi też miałam wrażliwe,pobolewały no i staniki przymaławe Teraz mnie swędzą
 
Niestety tak jest dziewczyny, że czas musi upłynąć i na to nie mamy wpływu. To czekanie jest dobijające, ale tego nie przeskoczymy :( Ja mam ochotę chwilami uciać sobie głowę, żeby nie myśleć ;) A Wy w takim razie termin na czerwiec?
 
No jak się okazuje tak :cool2: Tylko trzeba do lekarza dowiedzieć się który to tydzień :tak:
Ja myślę ,że ok 4 tyg bo 6 dni po stosunku zaczęły się bóle w podbrzuszu. Ale może to tylko były moje urojenia? Może do zapłodnienia doszło ok 2 tyg później? Najwyżej na wizycie będzie niespodzianka,że to 6 tydz czy coś takiego. Z młodą dowiedziałam się w 8 tygodniu :-p
 
reklama
Do góry