reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to depresja ciążowa??

Hej, pisze tu bo mam podobne myśli co autorka tematu.

jestem już w 4 miesiącu. Zawsze byłam taka swego rodzaju romantyczka i wg dużo rozmyślałam nad swoim życiem.
Ciąża to wpadka, nie planowana ale się cieszę z tego, że urodzę dziecko że już we mnie rośnie.
ale często napadają mnie myśli że sobie nie poradzę że za szybko wszystko że tak nie może być, ze może mnie zostawić mó partner. Jakby dopiero teraz do mnie dotarła rzeczywistość. Jakbym wcześniej była w amoku jakimś. mam samoocenę bardzo niską skąd wiem biorą się we mnie lęki i niepokoje o przyszłość. Chciałabym przejść się do jakiegoś psychologa na jakąś konsultację ale na NFZ a nie wiem gdzie ruszyć by takiego w Bydgoszczy znaleźć. Nie potrafiłam nigdy znaleźć w sobie coś co bym lubiła, zawsze coś co dla innych było piękne dla mnie było odwrotnie, chociaż czasem przyznawałam rację ale to rzadko i teraz też tak jest a nawet gorzej. nie podobam się sobie wg. jedynie brzuszek fajnie się zaokrągla widać że maluszek rośnie.
Ludzie mówią że promienieje kwitnę w ciąży a ja patrze na siebie i tu mnie wysypało tu włosy sterczą nie chcą się ułożyć itd.
Nie wiem czy to HORMONY, czy to BRAK WIARY W SIEBIE czy też DEPRESJA. chociaż to ostatnie odrzuciłabym.
Nigdy ie byłam rozrywkowa byłam raczej domownikiem teraz niby mam ochotę wyjsc na spacer karaoke czy coś ale z drugiej strony mi się nie chcę bo chcę posiedzieć w domu.
 
reklama
Do góry