reklama

Czy to jąkanie?

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez Mama-Agnieszka, 4 Maj 2005.

1. Mama-Agnieszka

Mama-Agnieszka Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie dziewczyny.Od kilku dni moja Sandra się "zacina".Sama nie wiem czy powodem jest to że chciałaby szybko wszystko powiedzieć i dlatego się zacina czy to są może pierwsze obajwy jąkania.Najczęściej jest to przysłowach zaczynających się na "da""do" np.dodododobrze "pa" "po" np. popopowiedz. Może któraś z was przerabiała coś takiego? .Nie wiem czy powinnam z tym poczekac czy lepiej od razu skonsultować to z lekarzem.

2. april74

april74 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam!
    Zauwarzyłam u mojej 2 letniej córki to samo i tez sie zastanawiam czy to jest jąkanie czy....
    Tylko ze moja córka tak sie chyba jąka jak cos chce powiedziec a brakuje jej słów

3. reklama
  4. Wiki_28

Wiki_28 styczeń '02 lipiec '05

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja córeczka zaczęła się jąkać jak poszła do przedszkla miała wtedy 2 lata 8m-cy
    dopiero teraz przestała
    Ja myślę że takie jąkanie to nic poważnego dziecko poprostu chce dużo powiedzieć na raz

5. sylwiaa

sylwiaa Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mysle ze nie ma powodow do zmartwien. Moja Julcia tez czasem sie "zacina".Zauwazylam ze robi to kiedy chce mi szybko o czym opowiedziec,no i czasem wychodzi takie jakanie.Poza tym mowi bardzo ladnie i duzo,wiec sie tym "zacinaniem"nie martwie.

Poleć forum