reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Czy to jąkanie?

Mama-Agnieszka

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Witajcie dziewczyny.Od kilku dni moja Sandra się "zacina".Sama nie wiem czy powodem jest to że chciałaby szybko wszystko powiedzieć i dlatego się zacina czy to są może pierwsze obajwy jąkania.Najczęściej jest to przysłowach zaczynających się na "da""do" np.dodododobrze "pa" "po" np. popopowiedz. Może któraś z was przerabiała coś takiego? .Nie wiem czy powinnam z tym poczekac czy lepiej od razu skonsultować to z lekarzem.

reklama

april74

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam!
Zauwarzyłam u mojej 2 letniej córki to samo i tez sie zastanawiam czy to jest jąkanie czy....
Tylko ze moja córka tak sie chyba jąka jak cos chce powiedziec a brakuje jej słów

Wiki_28

styczeń '02 lipiec '05
Miasto
podkarpackie
Rozwiązania
0
Moja córeczka zaczęła się jąkać jak poszła do przedszkla miała wtedy 2 lata 8m-cy
dopiero teraz przestała
Ja myślę że takie jąkanie to nic poważnego dziecko poprostu chce dużo powiedzieć na raz

sylwiaa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mysle ze nie ma powodow do zmartwien. Moja Julcia tez czasem sie "zacina".Zauwazylam ze robi to kiedy chce mi szybko o czym opowiedziec,no i czasem wychodzi takie jakanie.Poza tym mowi bardzo ladnie i duzo,wiec sie tym "zacinaniem"nie martwie.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
lenka 2910 Łódź 3
alis838 Trzylatki 16

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry