reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to jest ciąża?

Dołączył(a)
22 Luty 2017
Postów
2
Witam. W przeciągu ostatniego miesiąca zauważyłam, że na brzuchu pojawiła mi się delikatnie jasno brązowa kreska na pachwinie ( nie ciągnie się ona do samego pempka, urywa się gdzieś w połowie, w sumie to kończy się troszkę wyżej niż włoski łonowe), do ostatniego współżycia doszło tydzień temu, jestem w 100% pewna, że gumka nie pękła i że moje narządy bezpośredniego kontaktu ze spermą nie miały. Mam delikaty brzurzek ale zawsze taki miałam. Zero objaw ciąży. Okresu dostałam 29 stycznia ( mam nieregularny), powinnam go dostać mniej więcej w tym tygodniu. Podczas ostatniego okresu lekko mnie mdliło i obyło się bez bulów brzucha ( czasami tak mam podczas okresu). Martwi mnie ta kreska. Czy ja mogę być w ciąży? Czy ta kreska jest spowodowana zbyt dużą ilością hormonów? ( Coś czytałam o tym wcześniej)A i co do okresu to skończył mi sie w 1 tygodniu lutego.
 
reklama
reklama
Test beta i usg tylko to może potwierdzić ciążę... mi to wygląda na ciążę urojona jak się bardzo czegoś pragnie to wszystkie objawy ciąży można sobie wmówić...
 
Dzięki za odpowiedzi. Niczego nie wmawiam sobie absolutnie :) wiem że trzeba cierpliwosci. Mam już dwuch synów, 8 i 9 lat w tym roku. Przy pierwszym rok czekania i szukania objawów, dopiero jak odpuściłam udało się. Dlatego teraz podchodzę do tego bez ciśnienia. Opisalam jak się czuje. Poczekam do @ i wtedy zrobię test albo betę. Dzięki i pozdrawiam :)
 
@kas90 te wahania nie nazwalabym skokiem bo góra dwie kreski mi wzrastała, a przed @ normowala się. Teraz o jakiej porze bym nie zmierzyła mam między 36.9 a 37.1. do @ mam co prawda jeszcze 8 dni, ale tak nie miałam jeszcze. A nie czuję jak bym była przeziębiona czy coś w tym stylu. Jedynie taka otepiala ;)
 
Owulację miałam 14.02.2017. w wykresy bawilam się jakiś rok temu i nie mam niestety na wierzchu, musiała bym przekopać pol domu ;) a teraz zmierzylam z ciekawości 4 dni temu przy tych moich niby "objawach" i mam tak do dziś.
 
reklama
Ja wlasnie mialam wyzszą niz zwykle temp, ale nie gorączkę, ale tylko po przebudzeniu. W jaki sposob okreslasz dzien owu?
Implantacja jest tak okolo 6-7 dni po owu. Wtedy mogą się zacząc ewentualne objawy, ale z reguly pozniej. Ja teraz 7dpo zaczely się robic wrazliwe sutki no i temp w gore dodatkowo. 10dpo wyszedl mi bobo test
 
Do góry