reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to jest ciąża?

Dołączył(a)
22 Luty 2017
Postów
2
Witam. W przeciągu ostatniego miesiąca zauważyłam, że na brzuchu pojawiła mi się delikatnie jasno brązowa kreska na pachwinie ( nie ciągnie się ona do samego pempka, urywa się gdzieś w połowie, w sumie to kończy się troszkę wyżej niż włoski łonowe), do ostatniego współżycia doszło tydzień temu, jestem w 100% pewna, że gumka nie pękła i że moje narządy bezpośredniego kontaktu ze spermą nie miały. Mam delikaty brzurzek ale zawsze taki miałam. Zero objaw ciąży. Okresu dostałam 29 stycznia ( mam nieregularny), powinnam go dostać mniej więcej w tym tygodniu. Podczas ostatniego okresu lekko mnie mdliło i obyło się bez bulów brzucha ( czasami tak mam podczas okresu). Martwi mnie ta kreska. Czy ja mogę być w ciąży? Czy ta kreska jest spowodowana zbyt dużą ilością hormonów? ( Coś czytałam o tym wcześniej)A i co do okresu to skończył mi sie w 1 tygodniu lutego.
 
reklama
reklama
Hej co powiecie na to że kochałam się z chłopakiem w dni płodne bez zabezpieczenia to było pod koniec listopada gdy w dzień planowanego okresu jakieś 2 tygodnie póżniej tylko zaczełam plamić przyglondałam się temu bo planowaliśmy dziecko zrobiłam test wyszedł pozytywny a gdy poszłam na początku stycznia na wizyte do ginekologa który zrobił mi badanie i potwierdził ciąże wysłał na badania i na usg chociaż stwierdził że powinnam go zrobić dopiero na początku lutego i oczywiście nic nie było widać a gdy poszłam do ginekologa tydzien póżniej na omówinie i założenie karty ciąży usłyszłam ze się pomylił a ja do tej pory okresu nie mam jedynie jedno dniowe plamienia do nie dawna miała mdłości i przez te kilka miesięcy jestem strasznie senne i miałam obolałe piersi które już mi się nawet powiększyły czesto odwiedzam toalete i ciągle wydziela się śluz nawet powiekszył mi się lekko brzuszek i zaokrąglił był by to już przełom 13 i 14 tygodnia i nie powiem wzrósł mi apetyt i nawet czesto mieszam smaki nie mówiąc o tym że raz mam ochote na kwaśne raz na słodnie a innym razem jeszcze na słone wszyscy do okoła pytają mnie który miesiąc a ja jestem zdezorietowana co mam myśleć gdy mam objawy ciąży test był pozytywny a lekarz raz ją potwierdza a drugi raz ją neguje za jakiś tydzień powinnam dostać okresu i już powinnam mieć byle przedmiesiączkowe a ich nie ma już 4 miesiąc jedynie bolą mnie jajniki a dodam jeszcze że gdy dotkne mocniej brzucha wyczuwam jakieś delikatne ruchy co myślicie o tym :(:(:(:(:(Bardzo się denerwuje bo bardzo chcemy mieć dziecko:):):):)
 
To moze wybierz sie na bete? Jesli wynik bedzie ujemny, to ciaze mozna wykluczyc i trzeba szukac innej przyczyny Twoich dolegliwosci. Radzilabym tez zmienic lekarza
 
Niby robiłam bete ale to było w 2 przypuszcalnym tygodniu bo myślałam że to jak test wykazuje już po tygodniu a na wykazie miałam dopiero od 3 tygodnia
Nie rozumiem posta. Niemniej, jesli wartosc bety byla powyzej 5, to była ciąża. Jaką mialas betę? Zachowanie lekarza wydaje się dziwne, tym bardziej, ze test wyszedl pozytywny (nie wiem jak beta). Lekarz powinien potwierdzic lub calkowicie wykluczyc ciążę. Idz na badanie bhcg i do innego lekarza.
Ciążę liczymy od dnia ostatniej miesiączki. Tzn ze na wydruku bety wynik dla trzeciego tygodnia odnosi się do tygodnia po zaplodnieniu. A tydzien po spodziewanym okresie to mniej więcej (2 tyg do owu+2 tyg do @ +1 tydzien) 4-5 tydzien.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry